QI v médiích: ptal se nás časopis Strojírenství

15.6.2020 · QI v médiích

Slovensko-český magazín Strojírenství požádal o velký rozhovor našeho generálního ředitele Tomáše Smutného. A protože se takové nabídky neodmítají, celý text aktuálně vychází v červnovém čísle. Tomáš v něm přibližuje, čemu se věnujeme, tipy z praxe ERP systémů i jak jsme se angažovali během koronavirové krize.

QI v médiích: Jak řešíme  mimořádnou situaci?

17.4.2020 · QI v médiích

Aktuální stav se propisuje do fungování většiny firem, proto se jim snažíme pomoci alespoň s personální a mzdovou agendou v kontextu okolností, které epidemie koronaviru přináší. Na podrobnosti se nás zeptal magazín Strojírenství. Informace za QI GROUP podává generální ředitel Tomáš Smutný.   Všem přejeme co nejpříznivější podmínky! 

QI v médiích: IT PODPORA PROJEKTOVÉHO ŘÍZENÍ JAKO SOUČÁST ERP SYSTÉMŮ

7.1.2019 · QI v médiích

Přečtěte si náš článek, který vyšel v prosincovém čísle časopisu IT Systems.

Ptal se nás magazín Trend

20.10.2017 · QI v médiích

K novinkám v QI, ale také směřování informačních systémů se pro slovenský magazín Trend vyjádřil regionální manažer Michal Chodas. Přečtěte si jeho názory prověřené letitou praxí v oblasti IT.  

Špatně nastavené procesy stojí firmy miliony ročně

10.10.2016 · QI v médiích

Na serveru iHNed.cz jsme zveřejnili rozhovor s obchodním ředitelem DC Concept, Martinem Bubeníčkem. V článku se mimo jiné dozvíte, jakým způsobem může informační systém ušetřit firmě peníze, jak lze přínosy měřit či s jakými problémy se při zavádění systému do firem setkáváme.