QI v médiích: velký rozhovor ve Strojírenství

10.12.2021 · QI v médiích

I v předvánočním shonu jsme si našli čas na rozhovor pro slovensko-český magazín Strojírenství.

QI v médiích: Ve svých řadách rádi uvítáme i absolventy

29.6.2021 · QI v médiích

Nedávno jsme byli přizváni, abychom se zúčastnili ankety Kulatý stůl odborného měsíčníku Strojírenství, který vychází v České republice i na Slovensku. Tématem byla problematika uplatnění absolventů středních a vysokých škol na trhu práce v kontextu nelehké doby, kdy se vyučovalo zejména on-line.

QI v médiích: napsali o nás v BusinessInfo.cz

2.2.2021 · QI v médiích

Na sklonku loňského roku jsme získali třetí místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku v kategorii Malá firma. A právě k této příležitosti nás oslovil portál BusinessInfo.cz s nabídkou článku na téma podnikatelský příběh naší společnosti. Kromě mezníků a úspěchů popisuje konkrétní přínosy QI přímo u našich zákazníků.

QI v médiích: ptal se nás časopis Strojírenství

15.6.2020 · QI v médiích

Slovensko-český magazín Strojírenství požádal o velký rozhovor našeho generálního ředitele Tomáše Smutného. A protože se takové nabídky neodmítají, celý text aktuálně vychází v červnovém čísle. Tomáš v něm přibližuje, čemu se věnujeme, tipy z praxe ERP systémů i jak jsme se angažovali během koronavirové krize.

QI v médiích: Jak řešíme  mimořádnou situaci?

17.4.2020 · QI v médiích

Aktuální stav se propisuje do fungování většiny firem, proto se jim snažíme pomoci alespoň s personální a mzdovou agendou v kontextu okolností, které epidemie koronaviru přináší. Na podrobnosti se nás zeptal magazín Strojírenství. Informace za QI GROUP podává generální ředitel Tomáš Smutný.   Všem přejeme co nejpříznivější podmínky!