QI Shop


Nejen důraz na osobitost přináší QI Shop. Zajistí komfortní prodej výrobků i služeb, zároveň není náročný na správu. Může fungovat buď jako internetový obchod pro koncové zákazníky, nebo jako objednávkový systém pro velkoodběratele.

  • S QI Shopem ušetříte spoustu času, který by Vám jinak zabrala administrativa běžného internetového obchodu. Modul plně využívá data, která jsou již součástí QI – není tedy nutné další zdlouhavé vkládání údajů.
  • Získáte přehled o objednávkách – QI je eviduje, navíc s nimi můžete plynule pracovat přímo v systému.
  • Vaši zákazníci nebo odběratelé ocení jednoduché intuitivní ovládání, fulltextové vyhledávání, možnost prohlížet zboží ve více jazycích a měnách i výběr způsobu platby.
  • Výhodou je i zrychlený košík pro ty, kteří objednávají pravidelně, nebo zobrazení individuálních cen a slevových režimů.
  • Součástí modulu je aplikace Konfigurátor zboží v QI Shopu. Zákazník nejdříve zvolí základní variantu a v následujících krocích ji může specifikovat podle svých potřeb – například přidává nebo ubírá součásti výrobku, příslušenství i doplňky nebo servisní a jiné služby.
  • QI Shop může fungovat samostatně, propojení s QI ale šetří čas i náklady. Internetový obchod lze ovládat přímo z informačního systému, obejdete se tak bez speciálních znalostí webového rozhraní i finančně náročného propojování s dalšími softwary.

Článek o QI Shopu na blogu >>

Ukázkový QI Shop >>


Náhled modulu


Zaujal Vás informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku. Můžete se také podívat, jak se stát naším partnerem.

Kontaktujte nás Jak se stát partnerem