O nás

Vyvíjíme software, který je centrálním mozkem několika set společností

Naše společnost byla založena v roce 2000 pod původním názvem DC Concept a. s. Od počátku se zabýváme vývojem informačního systému QI a budováním sítě partnerů, kteří systém nasazují u zákazníků a poskytují jim podporu při jeho provozu.

Aktuálně se na rozvoj QI soustředí takřka 50 pracovníků z QI GROUPu. Na implementacích a dalším vývoji specifických funkcionalit kooperuje více než 30 firem spadajících do naší partnerské sítě. Dohromady je to přes 300 odborníků, kteří jsou zákazníkům k dispozici.

Společně jsme zvládli již přes 1 200 implementací QI v České republice i na Slovensku.

Na přelomu tisíciletí přišel nápad – vyvinout komplexní podnikový informační systém, jehož základem je jedinečný způsob datového uložení a vestavěný vývojový nástroj QI Builder. Pomocí něho lze vytvářet nové aplikace, a co je neméně důležité také provádět úpravy již hotových funkčností přímo u zákazníka. Proto QI dostalo přízvisko elastický informační systém. Díky tomu dokáže podpořit desítky různých oborů, řídit společnosti jak procesně, tak projektově nebo pokrýt celou firemní agendu od docházky zaměstnanců po prodej zboží v internetovém obchodě. QI dnes řídí například výrobu lodních šroubů, uzenářských delikates, slavných Olomouckých tvarůžků nebo autobusů, které křižují celou Evropu.

Výroční zprávy naleznete ve Veřejném rejstříku a Sbírce listin


Milníky společnosti

2000

vznik společnosti DC Concept a. s. a získání prvního zákazníka

2002

síť implementačních partnerů čítá více než 10 českých společností

2004

založení dceřiné společnosti DC Concept Slovensko, s. r. o., poskytující licence na Slovensku

2009

překročili jsme 500 implementací

2015

získání 100% majetkového podílu společnosti inSophy s. r. o. a integrace jejího pokročilého plánování výroby do QI

2016

kapitálový vstup do společnosti BM Servis s. r. o. s 51 % majetkového podílu

2018

přejmenování společnosti DC Concept na QI GROUP a. s. Stejně tak změnil název DC Concept Slovensko, konkrétně na QI GROUP SLOVAKIA s. r. o.


Naše firemní hodnoty


Aktuálně hledáme kolegy na tato oddělení:

Chceš se k nám přidat?

Pošli nám svůj životopis na job@qi.cz, nebo se informuj na telefonním čísle +420 775 970 700.

NEJSOU NABÍZENÉ POZICE TO, CO HLEDÁŠ?

Nevadí, ozvi se i tak. Šikovní lidé se u nás neztratí!

Společnost QI GROUP a. s., se sídlem Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3220, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu či další informace v CV uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Osobní údaje budou společností QI GROUP a. s. zpracovávány do doby výběru uchazeče a dále po dobu, kterou společnosti QI GROUP a. s. stanoví jednotlivé právní předpisy zpracovávat osobní údaje.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Podporujeme