Projekty

Výstavba fotovoltaické elektrárny ve společnosti QI GROUP

Cíl projektu

Společnost QI GROUP a. s. zrealizovala projekt instalace fotovoltaické elektrárny o celkovém výkonu 19,44 KWp na střeše vlastní provozní budovy na adrese Kostelecká 21, Prostějov. Cílem bylo snížit spotřebu elektrické energie ze sítě, snížit celkové náklady na energie a taktéž zvýšit úroveň nezávislosti na odběru energie z distribuční sítě. Instalací FVE dále dochází ke snížení emisí CO2.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora z Evropské unie, konkrétně z nástroje Next Generation EU prostřednictvím Národního plánu obnovy řízeného Ministerstvem obchodu a průmyslu České republiky.

 

 


Vytvoření nové generace informačního systému QI

Cíl projektu

Společnost QI GROUP a.s. realizuje projekt Vytvoření nové generace informačního systému QI za použití algoritmů založených na nových technikách, jehož cílem je vytvoření nového podnikového informačního systému ve společnosti QI GROUP a.s.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 


Modernizace informačního systému QI

Cíl projektu

Společnost QI GROUP a. s. realizuje projekt Modernizace informačního systému QI, jehož cílem je rozvoj a zdokonalení funkčnosti komplexního informačního systému QI, rozšíření možnosti přístupu k systému přes internet, optimalizace datového uložení, zdokonalení uživatelského rozhraní a zvýšení komplexnosti systému.

Na tento projekt je poskytována finanční podpora od Evropské unie v rámci Operačního programu Podnikání a inovace pro konkurenceschopnost.

 


Zaujal Vás informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku. Můžete se také podívat, jak se stát naším partnerem.

Kontaktujte nás Jak se stát partnerem