Aktuality

Přispěli jsme na rekonstrukci a dostavbu hospice

2.12.2021 · Aktuality

Dlouhodobě spolupracujeme s brněnským Hospicem sv. Alžběty – proto jsme se i letos rozhodli pomoci darem, který podpoří dofinancování rekonstrukce severního křídla kláštera sv. Alžběty a dostavby dvou nároží. „Dobudováním zázemí pro pobytovou odlehčovací službu, v níž provozujeme 21 lůžek, jsme naplnili vizi komplexnosti poskytované péče. Realizací dostavby bylo vytvořeno důstojné a moderní zázemí pro naše další […]

QI získalo ocenění za finanční efektivitu

24.11.2021 · Aktuality

Soutěž Případová studie roku je prezentací úspěšných ICT projektů. QI se do ní letos zapojilo pošesté a opět uspělo – tentokrát na listopadovém vyhlášení získalo Cenu za finanční efektivitu. Řešení naimplementovala naše partnerská společnost M.I.S.S.

Za seniory na návštěvu: podporujeme brněnské dobrovolníky

16.11.2021 · Aktuality

Jedním z mnohých důsledků pandemie covidu-19 je pocit osamocení, který se dotýká hlavně seniorů. Následky se snaží zmírnit Dobrovolnické centrum ADRA Brno, které soustředí a koordinovaně vysílá dobrovolníky do zdravotně-sociálních zařízení a domácností.

S Přístupovým systémem bude pohyb osob po firmě kontrolovaný

22.10.2021 · Aktuality

Nejen vstupy zaměstnanců a návštěv do firemního objektu, ale také regulaci průchodu do jednotlivých úseků můžete kontrolovat a řídit s funkčností Přístupový systém. K novince jsme připravili leták, který shrnuje její využití a přínosy.

Získali jsme druhé místo v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku

23.9.2021 · Aktuality

Minulý týden nás potěšily výsledky soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku. Na slavnostním vyhlášení jsme převzali druhou cenu za Jihomoravský kraj v kategorii do 500 zaměstnanců.