Aktuality

Ověřeno v prestižní soutěži: QI přináší finanční úspory

29.11.2019 · Aktuality

Již popáté jsme se s informačním systémem QI účastnili soutěže o nejlepší případovou studii roku pořádanou magazínem CIO Business World. Řešení, za kterým stojí česká společnost Melzer, získalo Cenu za finanční efektivitu.

QI Open Days 2019

11.11.2019 · Aktuality

Chcete omrknout, jak to chodí v naší firmě? Přivítáme Vás na pracovištích společnosti QI GROUP v Brně a Prostějově. Popovídáte si s lidmi, kteří stojí za naším systémem, pozveme Vás na coffee break a zájem odměníme malým dárkem.

Potkáme se na JobChallenge?

11.11.2019 · Aktuality

Studenty, absolventy i další zájemce o práci v IT oboru přivítáme ve středu 20. listopadu na našem stánku v pavilonu A1 brněnského výstaviště v rámci veletrhu práce JobChallenge. S letošním rokem jsme dosáhli téměř 1 300 implementací našeho systému – nové posily proto mají dveře doširoka otevřené. Aktuálně nás nejvíc potěší uchazeči, kteří by rozšířili tým vývoje a supportu.

Podporujeme handicapovaná zvířata z útulku Tibet

5.11.2019 · Aktuality

Spolupráce s bučovickým útulkem Tibet se nám zalíbila natolik, že jsme ji letos otevřeli hned na dvou frontách: někteří z našich kolegů přišli pomoci připravit na zimu prostory pro zvířata v rámci velkého úklidového dne. Za odměnu se mohli seznámit s obyvateli útulku. Vše jsme podpořili finančním darem.

Expedice na Pik Lenina: Tomáš Smutný prezentoval v cestovatelském klubu

25.10.2019 · Aktuality

V našich řadách najdete osobnosti s netradičními zájmy. Náš šéf Tomáš Smutný je toho důkazem – jako horolezec dokáže pokořit i sedmitisícovku. Jeho poslední výprava do Kyrgyzstánu k vrcholu Pik Lenina (7 134 metrů) se ale nečekaně změnila v záchrannou akci. Napínavý příběh zaujal Expediční klubovnu Brno, která pořádá přednášky o cestovatelských tématech.