Aktuality

Podporujeme mladé fotbalisty

11.4.2024 · Aktuality

Ani letos jsme nezapomněli na finanční příspěvek pro brněnskou More Football Academy, která se zaměřuje na práci s dětmi a mládeží pomocí fotbalu a dalších sportovních aktivit.

Dobroden: na pěvecké soutěži s nevidomými

22.3.2024 · Aktuality

Do Centra sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích se vracíme rádi a s očekáváním setkání se známými tvářemi. Při takzvaných Dobrodnech jsme s místními v rámci pracovní doby poseděli u táboráku nebo vyráběli vánoční ozdoby a nyní (nejen) organizačně podpořili oblíbenou pěveckou soutěž Chrlický slavík, kterou každoročně pro nevidomé chystá personál.

QI tým opět pohromadě na interní akci

5.3.2024 · Aktuality

Oslava jubilea, bilance minulého roku i sportovní turnaje – nejen toto přinesl únorový interní workshop naší společnosti. Do prostějovské budovy se z různých míst České republiky i Slovenska sjel téměř kompletní QI tým, aby si shrnul nejdůležitější aktivity loňského roku a seznámil se s vizemi managementu. 

Pomáháme i v novém roce: otevřeli jsme spolupráci s klubem Radost

14.2.2024 · Aktuality

Sdružování rodin se zdravotně postiženými dětmi je hlavním posláním klubu Radost. Organizace, která pod záštitou Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR působí na Prostějovsku, pro své členy pravidelně pořádá různá setkání i akce.

Letošní Gold a Silver partneři? Na metu dosáhlo devět společností

19.1.2024 · Aktuality

Příjemnou lednovou tradicí je pro nás vyhodnocení partnerského programu za poslední uplynulý rok, kdy nejúspěšnější společnosti z naší partnerské sítě získávají status Gold, nebo Silver partner.