Nová budova: zahajujeme stavební práce

16.8.2018 · Aktuality

Modernější a komfortnější prostředí pro nás i zaměstnance našeho partnera Melzer poskytne již brzy nová budova, která vyroste v Prostějově. Aktuálně probíhají přípravné práce, v září pak začne stavba samotná.

Ptal se nás časopis Strojírenství

25.6.2018 · Aktuality

K tématům z oblasti ERP systémů máme co říct. Proto se specialisté z naší společnosti pravidelně vyjadřují v oborových periodikách. Aktuálně jsme byli osloveni redakcí časopisu Strojírenství: obchodní ředitel Pavel Neveselý ve videu shrnuje naše pocity z veletrhu MSV Nitra (kde video vzniklo) a podává informace o QI a QI GROUP (v té době ještě DC Concept).

Změna názvu: jsme QI GROUP

14.6.2018 · Aktuality

Dlouholetá tradice i špičková kvalita zůstávají, avšak pod novým názvem. Z původního DC Conceptu jsme od 6. června 2018 změnili název na QI GROUP. Důvod vysvětluje předseda představenstva Ing. Jiří Melzer: „Nový název lépe vyjadřuje naši filosofii založenou na partnerské spolupráci při vývoji, nasazování a podpoře provozu QI.“

Na veletrhu MSV Nitra představíme unikátní řešení

17.5.2018 · Aktuality

Chcete poznat konkrétní přínosy QI? O zkušenosti se s Vámi podělíme na veletrhu MSV Nitra na našem stánku v pavilonu F, a to 22.–25. 5. 2018.

QI řídí výrobu autobusů pro pražskou MHD

29.4.2018 · Aktuality

Dopravní podnik hl. m. Prahy uzavřel smlouvu na dodávku 300 autobusů se společností SOR Libchavy, která je naším dlouholetým zákazníkem.