Změna názvu: jsme QI GROUP

14.6.2018 · Aktuality

Dlouholetá tradice i špičková kvalita zůstávají, avšak pod novým názvem. Z původního DC Conceptu jsme od 6. června 2018 změnili název na QI GROUP. Důvod vysvětluje předseda představenstva Ing. Jiří Melzer: „Nový název lépe vyjadřuje naši filosofii založenou na partnerské spolupráci při vývoji, nasazování a podpoře provozu QI.“

Na veletrhu MSV Nitra představíme unikátní řešení

17.5.2018 · Aktuality

Chcete poznat konkrétní přínosy QI? O zkušenosti se s Vámi podělíme na veletrhu MSV Nitra na našem stánku v pavilonu F, a to 22.–25. 5. 2018.

QI řídí výrobu autobusů pro pražskou MHD

29.4.2018 · Aktuality

Dopravní podnik hl. m. Prahy uzavřel smlouvu na dodávku 300 autobusů se společností SOR Libchavy, která je naším dlouholetým zákazníkem.

QI je opět hlavním partnerem Dne Země

27.4.2018 · Aktuality

Myslíme ekologicky! Proto jsme již potřetí podpořili akci společnosti REC Group, která je naším dlouholetým zákazníkem. Smyslem oblíbeného Dne Země je nenásilně podpořit pozitivní vztah k životnímu prostředí.

Brněnský půlmaraton: Vyhráli jsme!

24.4.2018 · Aktuality · Inspirace

Není tajemstvím, že v QI týmu máme náruživé běžce. Proto na CRAFT Brněnském půlmaratonu s QI na hrudi startovaly hned dvě štafety a jeden závodník na trati „desítky“. I přes výjimečně teplé počasí se jednomu z týmů podařilo vybojovat první místo.