Aktuality

Přispěli jsme na letní rekondiční pobyt pro handicapované

27.7.2020 · Aktuality

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z. s., konkrétně Klub Blansko, pro své handicapované členy a jejich přátele již více jak 25 let pořádá rekondiční prázdninové pobyty. Za pár dní proto mentálně i tělesně postižené děti a mládež vyrazí na tuto očekávanou akci, tentokrát také s naší finanční podporou.

Legislativa v době virové nákazy – webový seminář zdarma

7.7.2020 · Inspirace

Pro naše zákazníky a partnery pořádáme pravidelné webináře týkající se aktuální situace kolem koronaviru z pohledu mzdové a personální agendy. Zahrnují vysvětlení jednotlivých situací, které mohou nastat, s možnostmi řešení stran pracovního práva a mezd. Protože informace jsou platné všeobecně a nutně se netýkají jen těch, co používají QI, dáváme záznam webináře volně k dispozici.

Slavíme 20 let na trhu

17.6.2020 · Aktuality

Více než 1 300 implementací informačního systému QI v České republice a na Slovensku, 37 společností v partnerské síti, úspěšné akvizice zaměřené na rozšíření technologického know-how a výstavba i otevření nové provozní budovy – to jsou jen některé výsledky k 20. výročí vzniku naší společnosti QI GROUP, které připadá na tyto dny.

QI v médiích: ptal se nás časopis Strojírenství

15.6.2020 · QI v médiích

Slovensko-český magazín Strojírenství požádal o velký rozhovor našeho generálního ředitele Tomáše Smutného. A protože se takové nabídky neodmítají, celý text aktuálně vychází v červnovém čísle. Tomáš v něm přibližuje, čemu se věnujeme, tipy z praxe ERP systémů i jak jsme se angažovali během koronavirové krize.

Pozvánka na konferenci: Lidé v moderní době a ERP prostředí

12.5.2020 · Aktuality

Více informací a registrační formulář naleznete na http://www.bmservis.cz/konference/