Aktuality

Legislativa v době virové nákazy – webový seminář zdarma

2.4.2020 · Inspirace

Pro naše zákazníky a partnery pořádáme pravidelné webináře týkající se aktuální situace kolem koronaviru z pohledu mzdové a personální agendy. Zahrnují vysvětlení jednotlivých situací, které mohou nastat, s možnostmi řešení stran pracovního práva a mezd. Protože informace jsou platné všeobecně a nutně se netýkají jen těch, co používají QI, dáváme záznam webináře volně k dispozici.

Omezení komunikačních kanálů QI GROUPu

17.3.2020 · Aktuality

Vzhledem k aktuální situaci kolem epidemie koronaviru jsme od pondělí přijali opatření k minimalizaci rizika nákazy našich zaměstnanců. Většina pracuje ze svých domovů. Z tohoto důvodu jsou omezena některá telefonní čísla na obecné pevné linky. Naši obchodní partneři dostali e-mailem bližší informace, jak s námi efektivně komunikovat.

Pozvánka na konferenci: Lidé v moderní době a ERP prostředí

5.3.2020 · Aktuality

Konference bude přesunuta s největší pravděpodobností na září nebo říjen. Je však možné registrovat se už teď. Více informací a registrační formulář naleznete na http://www.bmservis.cz/konference/

Otevřeli jsme novou provozní budovu

28.2.2020 · Aktuality

Modernější a komfortnější prostředí našim zaměstnancům poskytuje novostavba v Prostějově. „Stávající prostory přestaly dostačovat jak velikostně, tak i co se pohodlí týká. Proto jsme se rozhodli postavit novou provozní budovu, která vyhovuje současným požadavkům i plánovanému rozvoji firmy,“ upřesňuje jeden ze zakladatelů QI GROUPu Jiří Melzer.

Naši letošní Gold partneři? Adaptica, Melzer a M.I.S.S.

4.2.2020 · Aktuality

Aktuálně jsme přesáhli hranici 1 300 implementací – tento úspěch jsme mimo jiné oslavili předáním certifikátů našim partnerům. Status Gold a Silver partner získávají ti nejaktivnější za právě uplynulý fiskální rok. Do zlaté kategorie nyní spadají společnosti Adaptica, Melzer a M.I.S.S. Stříbro obdrželi EXAS i OR-NEXT a slovenští JR Group a JRM Slovakia.