Zúčastnili jsme se Brněnského půlmaratonu

18.4.2019 · Aktuality

Hned dva týmy za naši společnost letos vyběhly na Brněnském půlmaratonu. Sice jsme plánovali, že obhájíme předešlé úspěchy a postavíme se na stupeň vítězů, soupeři ale byli v mimořádné kondici. I tak jsme si nevedli špatně.

Brněnskou budovu zdobí nové logo

4.4.2019 · Aktuality

Redesign firemní identity jsme provedli již minulý rok, pro výměnu některých prvků ale nastaly vhodné podmínky až nyní. S krásným jarním počasím se tak naše budova „oblékla do nového“. Kvůli atypickému tvaru objektu jsme museli povolat horolezce, aby zajistili odstranění původního loga a instalaci nového. Na dva dny jsme si tak připadali jako v akčním filmu.

Utužovali jsme kolektiv v Prostějově

6.3.2019 · Aktuality

Nové informace a cenné podněty zazněly na interním workshopu naší společnosti. Minulý týden se totiž v Prostějově sešel celý QI tým, aby si shrnul nejdůležitější aktivity loňského roku a seznámil se s vizemi managementu. Ztuhlá záda po sezení jsme rozhýbali na bowlingovém turnaji. Ovacemi jsme pak při předávání cen nejlepším družstvům i hráčům rozhodně nešetřili. 

QI tým daroval krev

19.2.2019 · Aktuality

Minulý týden jsme si zpříjemnili dobrým skutkem. Čtyři kolegové z QI týmu darovali krev nebo její složky na Transfuzním a tkáňovém oddělení Fakultní nemocnice Brno. Celkově jsme odevzdali téměř 2 litry této životodárné tekutiny a 905 gramů plazmy. 

Ocenili jsme naše nejúspěšnější partnery

29.1.2019 · Aktuality

Na lednovém workshopu jsme stejně jako každý rok vyhlásili a ocenili naše nejúspěšnější partnery. Ti nejaktivnější získali status Gold, nebo Silver partner. Zlaté mety dosáhly společnosti Melzer, EXAS, M.I.S.S. a slovenští JR Group. O stříbrnou pozici se dělí Adaptica, PC HELP, OR-NEXT a slovenští Compeko Brezno. Všem Gold i Silver partnerům upřímně gratulujeme!