Aktuality

IT Systems: velký rozhovor nejen o QI

2.10.2020 · Aktuality

Když jsme byli osloveni nabídkou rozhovoru redakcí českého magazínu IT Systems, který se zaměřuje na podnikovou informatiku, nerozmýšleli jsme se ani chvíli. Generální ředitel Tomáš Smutný shrnul milníky našeho 20letého působení na trhu, předal své know-how kolem ERP systémů a nechal čtenáře nahlédnout do kuchyně při vývoji QI.

Podpořte nás v soutěži

22.9.2020 · Aktuality

S potěšením oznamujeme, že jsme obstáli v konkurenci desítek firem a dostali se do nejužšího výběru v soutěži Equa bank Rodinná firma roku. Postup do TOP 5 vnímáme jako krásný dárek k letošnímu výročí, kdy si připomínáme 20 let od založení naší společnosti.

Diskutovali jsme s ministrem Havlíčkem

11.9.2020 · Aktuality

Na konci prázdnin jsme přijali pozvání na Setkání rodinných firem. Hlavním a očekávaným bodem byla diskuze s místopředsedou vlády, ministrem průmyslu a obchodu a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem.

Úspěch na brněnském půlmaratonu

28.8.2020 · Aktuality

I letos se běžel CRAFT Brněnský půlmaraton | desítka, na který obvykle pro velký zájem nasazujeme celé dva týmy na štafetu. Kvůli přesunutému termínu jsme ale museli trochu improvizovat a závodu se zúčastnil jediný kolega. Ve veliké konkurenci obstál na výbornou.

Přispěli jsme na letní rekondiční pobyt pro handicapované

27.7.2020 · Aktuality

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z. s., konkrétně Klub Blansko, pro své handicapované členy a jejich přátele již více jak 25 let pořádá rekondiční prázdninové pobyty. Za pár dní proto mentálně i tělesně postižené děti a mládež vyrazí na tuto očekávanou akci, tentokrát také s naší finanční podporou.