Aktuality

Pomáháme seniorům a dětem bojovat s izolací

22.3.2021 · Aktuality

Smutnými důsledky koronavirové pandemie jsou osamocení a izolovanost těch nejohroženějších. Proto jsme se rozhodli přispět Zdravotnímu klaunu, o. p. s., který pomáhá nemocným dětem, jejich rodičům i seniorům žijícím v domovech prostřednictvím veselých klauniád.

QI: opora pro zákazníky v koronakrizi

25.2.2021 · Aktuality

Pandemie koronaviru přinesla společnostem nejrůznější překážky. Alespoň ty administrativního rázu se u našich zákazníků snažíme eliminovat tematickými úpravami QI. Pomáhá například funkcionalita Antivirus – podklady pro kompenzace, která byla naší odpovědí na vládní program Antivirus – podpora zaměstnanosti (poskytující příspěvek na plnou či částečnou náhradu mezd).

QI v médiích: napsali o nás v BusinessInfo.cz

2.2.2021 · QI v médiích

Na sklonku loňského roku jsme získali třetí místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku v kategorii Malá firma. A právě k této příležitosti nás oslovil portál BusinessInfo.cz s nabídkou článku na téma podnikatelský příběh naší společnosti. Kromě mezníků a úspěchů popisuje konkrétní přínosy QI přímo u našich zákazníků.

Ocenili jsme naše nejúspěšnější partnery

27.1.2021 · Aktuality

Ani složitější situace vyvolaná koronavirovou pandemií nám letos nezabránila vyhlásit na tradičním lednovém workshopu nejúspěšnější společnosti z naší partnerské sítě. Jen osobní gratulace a poděkování s podáním ruky nahradilo on-line prostředí.

Získali jsme třetí místo v celostátní soutěži

16.12.2020 · Aktuality

Obstáli jsme v konkurenci téměř padesáti společností z celé České republiky a v polovině prosince získali třetí místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku v kategorii Malá firma. Prestižní a již tradiční událost, kterou zaštiťuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, se uskutečnila podeváté.