Aktuality

QI v médiích: na slovenském trhu se nám daří

27.7.2022 · QI v médiích

Ankety Kulatý stůl odborného měsíčníku Strojírenství se účastníme několikrát do roka. Tentokráte jsme byli osloveni s žádostí o shrnutí letošního prvního pololetí s výhledem do konce roku.

QI v INTERMEZZI: 30% zrychlení výroby

7.7.2022 · Aktuality

Společnost INTERMEZZI je českým výrobcem bytových textilních produktů s více než desetiletou tradicí, z toho již pět let používá QI. V souladu s cíli jeho implementace se podařilo propojit všechny agendy včetně výroby se zavedením konfigurátorů a zohlednit požadavky pro koncept franchisy.

QI je součástí nového centra pro testování moderní výroby

14.6.2022 · Aktuality

Náš partner společnost Adaptica dodává QI do nového experimentálního pracoviště pro testování, simulace a nové scénáře moderní výroby. Tento takzvaný testbed otevřelo výzkumné a inovační centrum INTEMAC 1. června v jihomoravské Kuřimi.

QI tým na Otavě

6.6.2022 · Aktuality

Krásné jarní počasí přímo vybízí k výletům. Proto se téměř kompletní QI tým ve druhé polovině května vydal do Pošumaví, kde ze zázemí Perníkového mlýna v Rabí podnikal různé aktivity. 

Slavili jsme ve Vinařství U Kapličky

18.5.2022 · Aktuality

Skvělé víno, nádherná pálavská příroda, milá atmosféra a zázemí v příjemném prostředí Vinařství U Kapličky. Tak můžeme shrnout 60. implementační a 49. obchodní workshop, který jsme uspořádali pro naše partnery a zaměstnance. Nejvíce si ale vážíme možnosti opět se osobně potkávat. Po náročném covidovém období pozvání přijalo téměř 140 hostů, dodatečně jsme tak oslavili 20. výročí vzniku naší společnosti.