Aktuality

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2020

13.12.2019 · Aktuality

Mít kolem sebe milý a přátelský kolektiv je důležité nejen o svátcích! I proto se rádi scházíme také „mimo kancelář“, aktuálně například na firemním vánočním večírku, který nám zpestřil chytrý kvíz. I přesto, že šlo o soutěž, se nakonec ukázalo, že zvítězili všichni.

Ověřeno v prestižní soutěži: QI přináší finanční úspory

29.11.2019 · Aktuality

Již popáté jsme se s informačním systémem QI účastnili soutěže o nejlepší případovou studii roku pořádanou magazínem CIO Business World. Řešení, za kterým stojí česká společnost Melzer, získalo Cenu za finanční efektivitu.

QI Open Days 2019

11.11.2019 · Aktuality

Chcete omrknout, jak to chodí v naší firmě? Přivítáme Vás na pracovištích společnosti QI GROUP v Brně a Prostějově. Popovídáte si s lidmi, kteří stojí za naším systémem, pozveme Vás na coffee break a zájem odměníme malým dárkem.

Potkáme se na JobChallenge?

11.11.2019 · Aktuality

Studenty, absolventy i další zájemce o práci v IT oboru přivítáme ve středu 20. listopadu na našem stánku v pavilonu A1 brněnského výstaviště v rámci veletrhu práce JobChallenge. S letošním rokem jsme dosáhli téměř 1 300 implementací našeho systému – nové posily proto mají dveře doširoka otevřené. Aktuálně nás nejvíc potěší uchazeči, kteří by rozšířili tým vývoje a supportu.

Podporujeme handicapovaná zvířata z útulku Tibet

5.11.2019 · Aktuality

Spolupráce s bučovickým útulkem Tibet se nám zalíbila natolik, že jsme ji letos otevřeli hned na dvou frontách: někteří z našich kolegů přišli pomoci připravit na zimu prostory pro zvířata v rámci velkého úklidového dne. Za odměnu se mohli seznámit s obyvateli útulku. Vše jsme podpořili finančním darem.