Aktuality

Slavili jsme ve Vinařství U Kapličky

18.5.2022 · Aktuality

Skvělé víno, nádherná pálavská příroda, milá atmosféra a zázemí v příjemném prostředí Vinařství U Kapličky. Tak můžeme shrnout 60. implementační a 49. obchodní workshop, který jsme uspořádali pro naše partnery a zaměstnance. Nejvíce si ale vážíme možnosti opět se osobně potkávat. Po náročném covidovém období pozvání přijalo téměř 140 hostů, dodatečně jsme tak oslavili 20. výročí vzniku naší společnosti.

Poslechněte si nás na veletrhu AMPER

10.5.2022 · Aktuality

AMPER je největším veletrhem elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Letošní 28. ročník se ponese ve znamení automatizace a digitalizace v průmyslu. A protože nám je toto téma blízké, přijali jsme nabídku přednášky v rámci odborného doprovodného programu.

QI ve Wisconsin Engineering: komplexní řešení pro docházku a mzdy

4.5.2022 · Aktuality

O 30 % rychlejší zpracování mezd a 100% soulad s legislativou. To jsou dva ze šesti klíčových přínosů, které náš zákazník Wisconsin Engineering (prostějovský výrobce zahradních traktorů a malotraktorů) definoval již po prvním roce provozu QI. O dalších benefitech se dočtete v případové studii.

Brněnský půlmaraton: První místo je naše!

26.4.2022 · Aktuality

Již tradičně se ve firemních barvách zúčastňujeme sportovní akce CRAFT Brněnský půlmaraton | desítka | pětka. A opět jsme uspěli: tentokrát obě naše štafety ve své kategorii doslova oblehly stupně vítězů. Zlatou sestavu tvořil generální ředitel Tomáš Smutný, jeho syn Tomáš, ekonomický ředitel Petr Hroník a vedoucí oddělení vývoje Zdeněk Šťastný.

Podporujeme mladé fotbalisty

21.4.2022 · Aktuality

S brněnskou More Football Academy, která si klade za cíl vychovávat vyrovnané a sportovně založené děti, spolupracujeme dlouhodobě. Kromě finančních darů se naši sportovně zdatní kolegové zapojují bez nároku na honorář také jako příležitostní trenéři. A protože chceme pomáhat efektivně, což pro nás mimo jiné znamená opakovaně, přispěli jsme mladým fotbalistům i letos.