QI opět uspělo v prestižní soutěži: tentokrát dvakrát

4.12.2018 · Aktuality

Již počtvrté jsme se s informačním systémem QI účastnili soutěže o nejlepší případovou studii roku pořádanou magazínem CIO Business World. Letos jsme přihlásili dva projekty a oba uspěly: řešení, za kterým stojí česká společnost M.I.S.S., získalo Cenu za uživatelský efekt. Implementace slovenského partnera JRM Slovakia přinesla Cenu za finanční efektivitu. 

Navštivte nás na JobChallenge

16.11.2018 · Aktuality

Našich 1 200 překročených implementací vnímáme jako potvrzení, že se nám daří. Proto jsme se rozhodli rozšířit náš tým. Podrobné informace podáme například na Veletrhu pracovních příležitostí JobChallenge, který se koná již příští týden, konkrétně 21. 11. na brněnském výstavišti v pavilonu A1.

Podpořili jsme dětský domov

19.10.2018 · Aktuality

Po redesignu firemní identity nám zbyly zcela nové, leč neaktuálně obrandované reklamní předměty. K naší radosti jsme našli možnost, jak je užitečně uplatnit. O desítky a stovky bloků, propisek, reflexních pásků, trik a dalších předmětů projevil zájem Dětský domov Hodonín u Kunštátu.

QI v cíli závodu Masiv

20.9.2018 · Aktuality

Minulý týden jsme usilovně drželi palce kolegovi Tomáši Smutnému. Ten je nejen ředitelem podpory, ale také zapřisáhlým sportovcem, což dokládá jeho účast na MTB etapovém závodě dvojic Masiv v termínu 12.–15. září. 

Relax na Pálavě: vyrazili jsme na výlet

13.9.2018 · Aktuality

Vypnuli jsme počítače, kanceláře nechali prázdné a vyrazili na Pálavu. Téměř kompletní QI tým dva dny odpočíval ve vinařské obci Pavlov.