Organizace a řízení


Vést firmu nebylo nikdy jednodušší. Zadávejte úkoly, organizujte porady nebo sledujte a vyhodnocujte výkazy činností – QI Vás podpoří na všech úrovních a pomůže udávat směr podnikání.

  • Nahlížejte na firmu v souvislostech. Modul prochází kontinuálně celým systémem a propojuje všechny firemní procesy. Díky tomu získáte aktuální informace o kapacitách skladů, zaměstnanců i strojů nebo stavu projektu a jeho rozpočtu.
  • QI nabízí mnoho možností, jak vést porady a zadávat práci. Ke každé činnosti můžete přiřadit libovolný počet procesů, ze kterých vygenerujete příslušné úkoly.
  • Díky QI Outlook pluginu navážete na komunikaci s obchodním partnerem přesně tam, kde jste posledně skončili. Aplikace propojuje kontakty, kalendáře a úkoly v informačním systému s Microsoft Outlookem.
  • Sdělte zákazníkům novinky začerstva v SMS. Přímo z QI hromadně odešlete textové zprávy zákazníkům a obchodním partnerům. Touto formou je můžete informovat například o vyřízené objednávce i akcích.

Specializované funkce

Kniha návštěv

  • Kniha návštěv je prostřednictvím QI provázána se strukturou firmy, díky tomu je možné vyhledávat, sledovat a evidovat návštěvy v celém areálu. Recepční navíc předem ví, kam přesně má návštěvu poslat. To vše v souladu s GDPR.
  • Pro zaevidování návštěvy stačí dva kliky: Prvním recepční příchozí zapíše do QI. V systému je okamžitě k dispozici přehled o návštěvách pohybujících se v areálu. Při odchodu stačí použít opět jediné tlačítko.

Stáhnout leták Kniha návštěv (PDF) >>


Náhledy modulu


Zaujal Vás informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku. Můžete se také podívat, jak se stát naším partnerem.

Kontaktujte nás Jak se stát partnerem