Informační systém pro obor

Strojírenství

Široký sortiment, různé druhy výroby, zároveň nároky na vysokou kvalitu, a navíc maximální tlak na flexibilitu? Vše se dá zvládnout. QI umí nabídnout řešení pro všechny požadavky, například stanovené předpisy v TPV i volnou ruku v řízení výroby, pokud se předpis přizpůsobuje aktuálnímu přání zákazníka. QI návrhy konstrukce přenese z CAD systému přímo do výroby, kde je pak můžete měnit dle skutečnosti a tvořit z nich nové předpisy. Vést výrobu pak hravě zvládnete s dílenským řízením nebo přímo nad seznamem výrobních zakázek.

Nic se ale neobejde bez plánu. Proto v QI najdete informace o potřebě nákupu materiálu a plán kapacit lidí, strojů i technologií. Evidenci nářadí, odstávky strojů i to, kdo má platnou kvalifikaci – vše budete mít na jednom místě, a tentokrát to nebude hlava vedoucího výroby. S QI tedy získáte naprostý přehled nad produkcí. Pokud k tomu doplníte ekonomické přehledy a hodnocení zakázek, získáte jasnou výhodu nad konkurencí. Přesně budete vědět, kolik úsilí, času a peněz vás jednotlivé výrobky stojí. Zkrátka s QI snadno rozhodnete, co se vyplatí vyrábět a co je lepší nechat dovážet.


Doporučené

moduly

Řízení výroby

S QI můžete k vykazování stavu výroby využít on-line terminál se čtečkami čárového kódu. Výsledkem je snížená chybovost při sběru dat, která jsou určující pro plánování výroby.

Finance

Hledáte způsob, jak zlepšit řízení a optimalizaci finančních toků? Manažerský dashboard vám poskytne reporty o prodeji, aktuální náhled na rozpočet nebo podrobný přehled o kalkulaci výrobků a výkazy zisků a ztrát.

Plánování výroby a APS

S včasnými a spolehlivými dodávkami i snížením nákladů pomůže plně integrovaný nástroj APS. Mimo jiné naplánuje výrobu i kapacity a zefektivní všechny související procesy.

Kvalita

Snadno dostupné sady přehledových formulářů a tiskových výstupů vám usnadní dokumentační a kontrolní činnosti nejen v rámci normy ISO 9001.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

United Paladins s.r.o.

Ostrava

www.unipals.cz

Digitalsys s.r.o.

Jihlava

qi.digitalsys.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat