Informační systém pro obor

Strojírenství

Široký sortiment, ale zároveň preciznost a vysoká úroveň kvality. Kvůli této náročnosti je automatizace a optimalizace procesů ve strojírenství nutností. QI Vám navíc pomůže uspořádat a zefektivnit chod celé firmy. Posílí kusovou, zakázkovou, malosériovou, velkosériovou i hromadnou výrobu. Věnujete se kovodělnictví? Speciální řešení máme připraveno i pro Vás.


Doporučené

moduly

Řízení výroby

S QI můžete k vykazování stavu výroby využít on-line terminál se čtečkami čárového kódu. Výsledkem je snížená chybovost při sběru dat, která jsou určující pro plánování výroby.

Finance

Hledáte způsob, jak zlepšit řízení a optimalizaci finančních toků? Manažerský dashboard Vám poskytne reporty o prodeji, aktuální náhled na rozpočet nebo podrobný přehled o kalkulaci výrobků a výkazy zisků a ztrát.

Plánování výroby a APS

S včasnými a spolehlivými dodávkami i snížením nákladů pomůže plně integrovaný nástroj APS. Mimo jiné naplánuje výrobu i kapacity a zefektivní všechny související procesy.

Kvalita

Snadno dostupné sady přehledových formulářů a tiskových výstupů Vám usnadní dokumentační a kontrolní činnosti nejen v rámci normy ISO 9001.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

United Paladins s.r.o.

Ostrava

www.unipals.cz

M-SOFT, spol. s r.o.

Jihlava

www.m-soft.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout podklady Kontaktovat