Správa nemovitostí


Pokud jste hledali software, který Vám umožní efektivně spravovat pronájmy bytových i nebytových prostor, právě jste jej našli. QI využijí družstva, developeři a správci komerčních nebo bytových prostor.

  • Správcům komerčních prostor modul umožňuje evidovat plochu v pronajímaných budovách i její rozdělení dle vybraných skupin. Snadno tak získáte přehled nad náklady jednotlivých spravovaných míst. Modul také poskytuje přímou vazbu na účetnictví a eviduje dluhy.
  • Firmy spravující bytové prostory mohou v QI stanovovat měsíční předpis nájemného, zároveň získají detailní soupisky nájemníků včetně přesného seznamu místností. Díky aplikaci, která zajistí vzdálený přístup do systému, můžete s klienty efektivně komunikovat.
  • Malá i velká bytová družstva v QI vytvoří hromadné faktury, klasické i speciální sestavy a další potřebné dokumenty. Modul také zajistí tisk složenek, vysleduje čerpání dlouhodobé zálohy do fondu oprav a nachystá informace nutné pro prodeje družstevních bytů do vlastnictví členů.
  • QI je vhodné také pro developery a je jedno, zda se věnují pouze stavebnictví či investování nebo se specializují na realitní činnost. Modul pro ně vytvoří komplexní výstupní sestavy pohledávek a závazků nebo zajistí rychlou komunikaci s bankou a poštou.

Náhledy modulu


Zaujal Vás informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku. Můžete se také podívat, jak se stát naším partnerem.

Kontaktujte nás Jak se stát partnerem