Informační systém pro obor

Vodárenství

Vyrábíte i dodáváte pitnou vodu nebo zajišťujete odvod a čištění odpadních vod? QI je speciálně rozšířeno o sadu nástrojů, které usnadňují a zpřehledňují veškeré specifické činnosti od provádění odečtů až po periodickou fakturaci a vyúčtování záloh. Jeho zavedením získáte komplexní informační systém, který dokáže integrovat data všech vodárenských procesů v jeden celek (systém disponuje jednotným saldem). Každý uživatel může jednoduše zjistit nejen aktuální stav odběrných míst, ale také informace typu, kdo ho vlastnil před třemi lety, jaké měřiče měl nainstalovány nebo kdo a kdy prováděl odečty.


Doporučené

moduly

Vodárenství

V QI jednoduše zjistíte nejen aktuální stav zakázek, ale také veškeré informace o odběrných místech nebo odečtových trasách.

QI Mobile

Zaměstnanci přímo v terénu ocení mobilní aplikaci QI Mobile. I mimo firmu získají přístup k odečtovým trasám a formuláře pro odečet vodoměrů. Odpadají tak chyby lidského faktoru při přepisování dat i zdlouhavá administrativa.

Účetnictví

Účtujte přesně, snadno a rychle. QI Vám pomůže při sledování salda, fakturaci vodného i stočného a zajistí periodická vyúčtování spotřeby – to vše v souladu s aktuální legislativou.

Servis a údržba

S QI je snadno dodržíte plán údržby veškerého zařízení. Propojí totiž servisované statky s účetní a majetkovou evidencí.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat