Vyrábíte a dodáváte pitnou vodu nebo zajišťujete odvod a čištění odpadních vod? QI je speciálně rozšířeno o sadu nástrojů, které usnadňují a zpřehledňují veškeré specifické činnosti od provádění odečtů až po periodickou fakturaci a vyúčtování záloh.


Doporučené moduly

Vodárenství

V QI jednoduše zjistíte nejen aktuální stav zakázek, ale také veškeré informace o odběrných místech nebo odečtových trasách.

QI Mobile

Zaměstnanci přímo v terénu ocení mobilní aplikaci QI Mobile. I mimo firmu získají přístup k odečtovým trasám a formuláře pro odečet vodoměrů. Odpadají tak chyby lidského faktoru při přepisování dat i zdlouhavá administrativa.

Účetnictví

Účtujte přesně, snadno a rychle. QI Vám pomůže při sledování salda, fakturaci vodného i stočného a zajistí periodická vyúčtování spotřeby – to vše v souladu s aktuální legislativou.

Servis a údržba

S QI je snadno dodržíte plán údržby veškerého zařízení. Propojí totiž servisované statky s účetní a majetkovou evidencí.


Reference

Vodovody a kanalizace Jablonné nad Orlicí, a. s.

„Systém QI nám díky svým komplexním možnostem nabídl uspořádání a transparentnost vnitropodnikových postupů. Profesně zaměřené moduly uživatelsky zpříjemnily práci na jednotlivých odděleních. Výstupy z nich užívá management při své každodenní práci.“

Ing. Bohuslav Vaňous, ředitel společnosti

VHOS, a. s.

„QI je svou stabilitou a ojedinělou technologií schopno řešit jakoukoliv naši potřebu v oblasti zpracování dat. Z konzultací s kolegy z jiných vodárenských společností a také díky celkovému trendu cítíme určitý tlak, který nás vede k potřebě neustále zefektivňovat naši práci. To se nám daří s minimálním úsilím právě díky vyspělé technologii systému QI, který integruje všechny potřebné agendy.“

Ing. Zdeněk Šunka, předseda představenstva

Vodovody a kanalizace Vyškov, a. s.

„QI bych zcela jistě doporučil firmám nejen z oboru vodovodů a kanalizací. Naše letité zkušenosti nás, doufám, opravňují k takovému závěru a doporučení.“

Ing. Zdeněk Procházka, LL.M., ekonomický náměstek společnosti

Specializovaní partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?