Modul

QI Mobile

Potřebujete rychle zjistit informace z QI a nejste zrovna v kanceláři?

Je pro vás přehled důležitý v každé chvíli, tedy i na cestách?

Chcete ušetřit čas strávený administrativou?

Mobilní aplikace QI Mobile informačního systému QI pomáhá ušetřit čas a práci všem, kteří jsou často mimo kancelář. Snadno se v ní zorientujete – důležitá data z QI máte vždy po ruce ve svém chytrém telefonu nebo tabletu. V rámci QI Mobile můžete například vkládat a upravovat úkoly, vyplňovat pracovní výkazy, tvořit zápisy z jednání či pořídit záznamy ze servisního zásahu. Maximálně tak využijete pracovní dobu, například při čekání na schůzku.

„QI pro nás mimo jiné zajišťuje definici typových měřicích protokolů. S jistotou tak víme, co se má měřit, jaké jsou tolerance požadovaných hodnot, kdo zodpovídá za požadovanou kvalitu, a známe frekvenci měření. Vykazování naměřených veličin máme pod kontrolou v měřicích protokolech. Pro pořizování těchto hodnot v terénu výroby využíváme aplikaci QI Mobile v mobilních zařízeních, tedy tabletech i chytrých telefonech. Přínosy jsou zamezení eskalace problémů v případě špatných výsledků, efektivnější řízení při měření výrobků a získání statistiky kvality dle výrobků, projektů, měřených veličin, středisek, pracnosti a tak dále.“

Ing. Dalibor Matis

vedoucí IT oddělení společnosti Plastika


Implementoval partner:

Proč si modul pořídit:

  • Zajišťuje přístup ke QI pokaždé a kdekoliv – mimo kancelář dostanete informace, které aktuálně potřebujete.
  • Získáte okamžitý přehled o stavu cash flow i o tom, co mají v plánu kolegové.
  • Informačně propojuje firmu – projekty můžete řídit bez stresu a nečekaných překvapení, i když jste na výjezdu.
  • Přináší administrativní úsporu – informace z terénu se nemusí přepisovat do systému, vše se propisuje přímo z aplikace.
  • Má jednoduchý a přehledný design – nemusíte nic složitě dohledávat, ovládání je intuitivní.
  • Servisním firmám ušetří náklady, protože nahradí drahá měřicí, odečítací i další zařízení.

Komu se QI Mobile hodí?

QI Mobile využívají firmy napříč všemi odvětvími: jedná se například o vodárenství, výrobu či projektové nebo servisní společnosti.

Aplikaci oceňují obchodní manažeři při svých výjezdech za zákazníky. Servisní zaměstnanci šetří námahu při zpracování dat z terénu. Management firmy okamžitě získává informace potřebné k řízení společnosti. Lidé z projektových týmů sdílí své kalendáře a lépe se jim plánuje čas. V podstatě každý člověk ve firmě si v QI Mobile najde aplikaci, která mu usnadní život.


Jak QI Mobile pomáhá?

Získáte přístup k informacím vždy a kdekoliv

Pokud si cestou na schůzku uvědomíte, že jste zapomněli vytisknout podklady k jednání, není nic ztraceno. Jedním klikem se prostřednictvím aplikace dostanete k důležitým materiálům evidovaným v systému: kdykoliv budete mít k dispozici firemní data včetně kontaktů na kolegy nebo údaje o zákaznících i obchodních partnerech. Přesné informace o tom, co vás čeká, získáte díky přístupu k seznamu schůzek.

Byznys i firma budou pod dohledem

Prostor pro efektivnější organizaci a plánování získáte s QI Mobile v podstatě všude. K dispozici je seznam zákaznických objednávek i se souvisejícími doklady a výpis neuhrazených pohledávek. Vaše reakce proto budou za každých okolností adekvátní. Ihned také zjistíte, kdo je aktuálně v práci, a to díky náhledu na docházková data. QI Mobile může nahradit docházkové terminály – pomocí chytrého zařízení s nainstalovanou aplikací lze evidovat příchody i odchody zaměstnanců.

Snižuje administrativu při dopisování reportů

Vždy víte, co je hotové. Zaměstnanci do systému nebo aplikace zadají stavy svých úkolů a vy ihned zjistíte, jak postoupili. Díky tomu můžete i na dálku řídit projekty. Přístup zprostředkujete také externím spolupracovníkům – ti jsou v QI vedeni jako členové své původní organizace a zahrnuti do konkrétního projektového týmu ve speciální skupině přístupových práv. Prostřednictvím QI Mobile se dostanete i ke svým úkolům: lze měnit jejich stav nebo je editovat přímo na jednáních – tedy už žádné večerní dopisování reportů ze schůzek. Zároveň budete mít seznam všeho, co je v nejbližší době potřeba udělat.

Usnadňuje pořízení servisní dokumentace

Přístup do QI odkudkoliv podpoří pracovníky na servisních výjezdech: získají aktuální seznam servisních zásahů s možností editace jednotlivých položek. Proto není třeba tisknout podklady, ručně je doplňovat a pak v kanceláři přepisovat – popis závady i další poznámky zaměstnanci vkládají přímo v terénu do příslušného formuláře v systému, zároveň lze přidat snímek opravovaného zařízení.

Respektuje váš zvyk

QI Mobile je šitý na míru všem: kopíruje totiž pravidla ovládání jednotlivých operačních systémů. Rozumí si s Android, iOS a Windows 10. S jednoduchým a přehledným designem se rychle dostanete k tomu, co potřebujete.

Přizpůsobí se vašemu oboru

QI Mobile je navržen pro široká využití v různých odvětvích. Jak konkrétně pomáhá, když ho mají vaši zaměstnanci nainstalovaný ve svých tabletech či telefonech? Vodárenské společnosti jimi odečítají vodoměry v on-line i off-line prostředí. Výrobní podniky získávají nástroj pro vykazování provedených operací s využitím čtení čárových či QR kódů. Firmy, které pracují s měřicími protokoly, mohou naměřené údaje prostřednictvím aplikace posílat přímo z výroby do systému. QI Mobile tak přináší úsporu na provozních nákladech, protože není třeba dalších technických zařízení.


Specializované funkce

Mobilní personalistika


Zaujal vás
informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku.

Kontaktujte nás