E-komunikace


Trendem doby je maximální využívání elektronických forem komunikace a její co možná největší automatizace. Elektronická komunikace je rychlá, levná a snižuje riziko chyb způsobených lidským faktorem. QI nabízí široké možnosti elektronického propojení mezi různými subjekty. Komunikace s úřady, obchodními partnery a dodavateli, zákazníky či bankami tak může zabírat mnohem méně času a peníze šetří i díky snížení výdajů na tisk, papír a poštovné.

Čtveřice nástrojů, které vám usnadní elektronickou komunikaci

SMS

  • QI umožňuje odesílat zákazníkům či partnerům mobilní textové zprávy přímo z informačního systému. Jimi mohou firmy zákazníky informovat o vyúčtováních, plánovaných odstávkách služeb, stavech objednávek nebo je upozorňovat na aktuálním datum splatnosti pohledávek či její uplynutí.

Datové schránky

  • Ke své datové schránce mohou společnosti přistupovat přímo z QI a ušetřit tak spoustu času. Systém umožňuje automaticky stahovat došlé zprávy a určovat, kterému subjektu se doručí. Nové zprávy je v něm možné vytvářet ručně i automaticky. Firmy navíc ušetří za Datový trezor, protože v QI mají vše automaticky archivováno.

E-mail

  • QI dokáže rozesílat zákazníkům hromadnou poštu ručně i automaticky. V systému je možné přijímat i ukládat veškerou e-mailovou komunikaci s každým zákazníkem a mít tak o ní kdykoli přehled. Zároveň slouží jako mocný nástroj pro elektronickou fakturaci a zasílání upomínek při vymáhání pohledávek.

ISDOC

  • Nástroj pro elektronickou fakturaci, který umožňuje automaticky, v elektronické podobě a v reálném čase přenášet doklady mezi QI a informačními systémy obchodních partnerů. Firmy díky němu odbourají náklady spojené s papírovou agendou, poštovným a významně urychlí proces zpracování dokladů.

Náhled modulu


Zaujal Vás informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku. Můžete se také podívat, jak se stát naším partnerem.

Kontaktujte nás Jak se stát partnerem