Zpracováváte plasty? Pak jsme naše specializované QI řešení připravili právě pro Vás. Podpoří všechna specifika plastikářské výroby: organizuje procesy od pořízení granulátu až po expedici hotových výrobků a likvidaci odpadů. Zároveň podporuje EDI komunikaci.


Doporučené moduly

TPV a kalkulace

Přesné plnění požadavků odběratelů bez dodatečných nákladů budou nyní realitou. Díky specializaci QI na výrobu pomocí receptur dosáhnete efektivních výsledků.

Řízení výroby

Zoptimalizujte svou výrobu tak, abyste měli dostatek kapacit na další akce. QI také zajistí aktuální data o právě probíhajících procesech.

Kvalita

Snížení nákladů spolu s udržením vysoké kvality produktu dosáhnete integrací kontroly jakosti přímo do výrobních a obchodních procesů.

Sklady

Pořádek na skladech je odrazovým můstkem pro úspěch. QI také uřídí tok obalů i dopravy.


Reference

CECHO – BOHUMIL CEMPÍREK s. r. o.

„Původní systém nedokázal držet krok s naší firmou, proto jsme ho zkoušeli kombinovat s dalšími nástroji, obvykle ale výměna dat nefungovala efektivně. Nakonec jsme se rozhodli pro výběr nového jednotného informačního systému. Zvítězilo QI, vyhovuje nám hlavně jeho komplexnost a flexibilita, roste spolu s naší firmou a přizpůsobuje se aktuálním potřebám.“

Bohumil Cempírek, zakladatel, jednatel a ředitel společnosti

Specializovaní partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz

United Paladins s.r.o.

Ostrava

www.unipals.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?