Informační systém pro obor

Zpracování plastů

Plastikářská výroba je fenoménem výrobních procesů. Systém QI podporuje specifické procesy charakteristické právě pro tento obor. Zásadní je proces tzv. odvolávek realizovaný prostřednictvím rámcových objednávek, což je zásadní vzhledem k dodávkám „just in time“. Sklady jsou řízeny až do skladových pozic a rozlišovacích atributů pro přesnou zpětnou dohledatelnost původu, respektive pro řízení a vyhodnocení reklamací. Dále implementujeme distribuční strategie jednotlivých zákazníků, ty jsou vzhledem k včasnosti a přesnosti dodávek zásadní pro zákazníky z oboru automotive.

Vlastní výroba nabízí širokou škálu nástrojů pro TPV, plánování s APS a řízení výrobních zakázek. Důležitou vlastností systému je sledování opotřebení, správy a servisu forem. Systém QI poskytuje nástroje pro EDI komunikaci s obchodními partnery. Integrován je manažerský informační nástroj na bázi business intelligence pro hodnocení výroby a souvisejících procesů.


Doporučené

moduly

TPV a kalkulace

Přesné plnění požadavků odběratelů bez dodatečných nákladů budou nyní realitou. Díky specializaci QI na výrobu pomocí receptur dosáhnete efektivních výsledků.

Řízení výroby

Zoptimalizujte svou výrobu tak, abyste měli dostatek kapacit na další akce. QI také zajistí aktuální data o právě probíhajících procesech.

Kvalita

Snížení nákladů spolu s udržením vysoké kvality produktu dosáhnete integrací kontroly jakosti přímo do výrobních a obchodních procesů.

Sklady a WMS

Pořádek na skladech je odrazovým můstkem pro úspěch. QI také uřídí tok obalů i dopravy.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz

United Paladins s.r.o.

Ostrava

www.unipals.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.orcz.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat