Modul

Systémové funkce

Jedná se o pomyslnou duši celého QI, která zajistí, aby vše běželo k Vaší spokojenosti. Kromě vlastního jádra systému obsahuje i funkce zabezpečující například exporty a importy dat i pohodlný přístup k archivovaným informacím. Také má vliv na samotný vzhled Vašeho klienta.

Součástí je propracovaný systém přístupových práv, který chrání Vaše data. Dle zaměření pracovní pozice je možné zajistit různé úrovně oprávnění.

Aby byla práce s QI pohodlnější, připravili jsme jeho cizojazyčné verze, a to v angličtině, němčině a ruštině. Samozřejmostí je slovenská varianta.

Potřebujete rychle a jednoduchým způsobem získávat data z QI k analýze? Aplikace QI Manažer umožňuje analyzovat informace od vyšších celků až na úroveň jednotlivých položek, a to prostřednictvím Vámi nadefinovaných grafů. Celá aplikace pracuje metodou off-line. To znamená, že nejdříve vybere informace nutné k požadované analýze, QI je potom dávkově uloží do speciální databáze. Svá data si tak můžete přinést domů na zařízení, kde není QI nainstalováno. Vše je možné pravidelně aktualizovat pomocí časovačů.


Zaujal vás
informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku.

Kontaktujte nás