Tiskové zprávy

Nasazení QI ve společnosti TMETAL získalo Cenu za finanční efektivitu

2.12.2022

Informační systém QI, vyvíjený společností QI GROUP, opět uspěl v soutěži o Případovou studii roku a posedmé v řadě se umístil. Benefity, které přináší společnosti TMETAL, výrobci ocelových konstrukcí se světovým renomé, odborná porota ohodnotila Cenou za finanční efektivitu.

Informační systém QI získal ocenění za finanční efektivitu

24.11.2021

Soutěž Případová studie roku je prezentací úspěšných ICT projektů. Informační systém QI, který vyvíjí QI GROUP a. s., se do ní letos zapojil pošesté a opět uspěl – tentokrát na listopadovém vyhlášení získal Cenu za finanční efektivitu. Řešení naimplementoval M.I.S.S., spol. s r. o.

QI GROUP získal druhé místo v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku

23.9.2021

Společnost QI GROUP a. s., která se zabývá vývojem informačního systému QI, minulý týden uspěla v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku. Na slavnostním vyhlášení převzala druhou cenu za Jihomoravský kraj v kategorii do 500 zaměstnanců.

QI GROUP získal třetí místo v celostátní soutěži

16.12.2020

Společnost QI GROUP a. s., jejímž pilířem je vývoj informačního systému QI, získala v polovině prosince třetí místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku v kategorii Malá firma. Obstála tak v konkurenci téměř padesáti společností z celé České republiky.

QI GROUP slaví 20 let na trhu

17.6.2020

Více než 1 300 implementací informačního systému QI v České republice a na Slovensku, 37 společností v partnerské síti, úspěšné akvizice zaměřené na rozšíření technologického know-how a výstavba i otevření nové provozní budovy – to jsou jen některé výsledky společnosti QI GROUP k 20. výročí jejího vzniku připadajícího na tyto dny.