QI GROUP získal třetí místo v celostátní soutěži

16. 12. 2020 · Tiskové zprávy

Společnost QI GROUP a. s., jejímž pilířem je vývoj informačního systému QI, získala v polovině prosince třetí místo v soutěži Equa bank Rodinná firma roku v kategorii Malá firma. Obstála tak v konkurenci téměř padesáti společností z celé České republiky.

Prestižní a již tradiční událost, kterou zaštiťuje Asociace malých a středních podniků a živnostníků ČR, se uskutečnila podeváté. Ocenění pravidelně uděluje odborná porota složená z pořadatelů, partnerů, univerzitní platformy a zástupců Ministerstva průmyslu a obchodu. Vyhodnocení probíhá na základě různých kritérií: zohledňuje jak ekonomické ukazatele, tak zapojení ve sféře společenské odpovědnosti, přispění k zaměstnanosti v regionu i rodinné vazby ve firmě. „Pokud příbuzní táhnou za jeden provaz, je to velká výhoda. Proto si velmi vážím podpory rodiny i zaměstnanců, se kterými zvládám společnost dál rozvíjet,“ říká Jiří Melzer st., majitel a spoluzakladatel oceněné firmy.

QI GROUP byl založen v roce 2000 pod původním názvem DC Concept a. s. Od počátku se zabývá vývojem komplexního firemního informačního systému QI, který je vhodný téměř pro každou společnost, a budováním sítě partnerů. Ti dle svých oborových specializací nasazují systém u zákazníků a poskytují jim podporu při jeho provozu. Každý den s QI pracuje cca 35 000 uživatelů z přibližně 1 000 firem, kterým výrazně usnadňuje práci. 16 let je systém dostupný i na slovenském trhu.


Stáhnout tiskovou zprávu (DOC) >>