Vodárenství


Modul Vodárenství přináší všechny funkce, které jsou pro společnosti z tohoto oboru nepostradatelné. Kontrola spotřeby, specifické evidence, zpracování zákaznických účtů – každodenní rutinu můžete nechat na QI a věnovat se řízení společnosti.

  • S QI snadno dodržíte plán údržby veškerého zařízení. Umožňuje propojení servisovaných statků s účetní a majetkovou evidencí, také nadefinuje a vygeneruje pravidelné servisní intervaly a vytvoří plán údržby.
  • Jednoduše dohledáte nejen aktuální stav zakázek, ale také veškeré informace o odběrných místech nebo odečtových trasách.
  • Vodoměrné knihy, měřicí protokoly, smlouvy, přihlášky, montážní listy – všechny tyto dokumenty jsou evidovány v elektronické podobě. Snadno je vytisknete do připravených tiskových sestav a formulářů.
  • QI jsme nastavili na specifické fakturace vodného a stočného, řeší elegantně i vyúčtování záloh, hlídá saldo a umožňuje efektivní správu pohledávek.
  • Zaměstnanci přímo v terénu získají přístup k odečtovým trasám a formulářům pro odečet vodoměrů. Odpadají tak chyby lidského faktoru při přepisování dat, zdlouhavá administrativa a nutnost používání drahých přenosných terminálů.

Náhledy modulu


Zaujal Vás informační systém QI?

Odešlete nám dotaz nebo nezávaznou poptávku. Můžete se také podívat, jak se stát naším partnerem.

Kontaktujte nás Jak se stát partnerem