Informační systém pro obor

Automotive

QI umí podpořit všechny obory související s automobilovým průmyslem. Vyřešíte celý proces od rámcových objednávek až po jednotlivé odvolávky směrem k odběratelům, zároveň naplníte jejich představu ohledně dohledatelnosti jednotlivých dílů ve výrobě. Po ruce budete mít záznamy o kvalitě výrobků, měřicí protokoly i atesty. Náskok před konkurencí získáte díky dlouhodobému plánování výroby i nákupu.

Dodání výrobků na čas Vám umožní řešení pro řízený sklad (WMS). Všechny procesy precizně podporuje simulační a optimalizační řešení pokročilého plánování (APS), které je plně integrovanou součástí QI. Přesně víte, co, kdy a proč vyrábíte, simulace Vám ukážou další varianty ke zlepšení. Tyto nástroje dají dohromady kompaktní celek. Získáte tak významnou výhodu přesného načasování, kvality a efektivní produkce, bez které se v automotive neobejdete.


Doporučené

moduly

TPV a kalkulace

Přípravu každého dílu naplánujete do posledního puntíku. Pomůže Vám třeba obchodní konfigurátor, ve kterém si zákazník sestaví výrobek podle svých představ.

Projekty

QI je spolehlivým pomocníkem při projektovém řízení předvýrobních etap. Rozdělí Vaše projekty na jednotlivé fáze, podprojekty a úkoly.

Plánování výroby a APS

Optimalizování pracovních front a plánování operací nebyly nikdy snazší. QI také zohledňuje dostupnost materiálů a polotovarů.

Sklady a WMS

Váš podnik bude fungovat rychleji a přesněji díky napojení systému QI na rozhraní EDI nebo podpoře práce s čárovými kódy.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.orcz.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat