Ukažte konkurenci záda s QI, které umí podpořit všechny dílčí obory související s automobilovým průmyslem. Náskok získáte díky dlouhodobému plánování prodeje, výroby i nákupu. Centralizaci rozhodování podporuje simulační a optimalizační řešení APS, které je plně integrovanou součástí QI. Výsledkem je hospodárné fungování celého podniku.


Doporučené moduly

TPV a kalkulace

Přípravu každého dílu naplánujete do posledního puntíku. Pomůže Vám třeba obchodní konfigurátor, ve kterém si zákazník sestaví výrobek podle svých představ.

Projekty

QI je spolehlivým pomocníkem při projektovém řízení předvýrobních etap. Rozdělí Vaše projekty na jednotlivé fáze, podprojekty a úkoly.

Plánování výroby a APS

Optimalizování pracovních front a plánování operací nebyly nikdy snazší. QI také zohledňuje dostupnost materiálů a polotovarů.

Sklady

Váš podnik bude fungovat rychleji a přesněji díky napojení systému QI na rozhraní EDI nebo podpoře práce s čárovými kódy.


Reference

MAGNETON a. s.

„Největší rozdíl mezi QI a ostatními systémy vidím v příjemnější orientaci. Pro mě je například ideální pro zpracování finančních reportů.“

Ing. Dalibor Procházka, finanční ředitel

SOR Libchavy spol. s r. o.

„QI nám umožňuje nejen efektivně řídit podnikové procesy, ale díky své elasticitě zabezpečuje rozvoj informačního systému ruku v ruce s růstem naší společnosti.“


Specializovaní partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz