Procesy a receptury v chemických firmách podléhají přísným legislativním pravidlům. Proto je pro toto odvětví výrazně důležité přesné plánování a důsledná kontrola kvality. S celou řadou specifik Vám pomůže QI. Naše řešení využijete hlavně pro obchodní i ekonomické procesy a skladové hospodářství.


Doporučené moduly

Kvalita

S QI získáte přesné výstupy pro zpracování auditů a certifikací, také zajišťuje trvalou dohledatelnost všech klíčových informací. Spolu s každým produktem také putuje informace o jeho šarži.

Prodej a nákup

Díky přesným a přehledným záznamům o každém obchodním případu se můžete stoprocentně soustředit na své zákazníky a udržovat s nimi pevný vztah.

Finance

Jedině kvalitní přehledy o financování podniku, výnosech i firemních nákladech Vám umožní kontinuální růst a prosperitu. Modul Finance Vám díky své komplexnosti zajistí plnohodnotnou podporou při finančním řízení společnosti.

Sklady

Zavedení čárových kódů ve skladech Vám přinese úsporu času a omezení chybovosti při příjmu a výdeji zboží ze skladu.


Reference

SILVITA, s. r. o.

„Díky QI můžeme detailně sledovat všechny důležité parametry našich výrobků. Splnili jsme všechny vyžadované normy kvality a bezpečnosti a předběhli tak některé konkurenty. Také jsme v rámci firmy zlepšili komunikaci, čímž jsme urychlili řadu procesů.“

Ing. Martin Chudý, ředitel společnosti

Contipro a. s.

„Díky širokým možnostem QI se nám podařilo dosáhnout optimalizace nákladů na výrobu a administrativu.“

Michal Moravec, správce informačních systémů

Specializovaní partneři

IT link s.r.o.

Ústí nad Orlicí

www.itlink.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?