Informační systém pro obor

Chemická výroba

Odvětví chemické výroby podléhá v praxi přísným pravidlům, která jsou z velké části určena legislativou. QI je oporou hlavně na poli receptur, také při procesu přesné výroby s dodržením hodnot i množství a následné výstupní kontrole. Velkou podporou je sledování šarží uskladněných vstupních surovin a jejich exspirace. Samozřejmostí je vedení surovin v různých měrných jednotkách. QI také nabízí definici přepočtů a tvorbu receptur – připraví Vás tak na produkci ve velkých objemech i na menší výrobu určenou pro koncové spotřebitele.


Doporučené

moduly

Kvalita

S QI získáte přesné výstupy pro zpracování auditů a certifikací, také zajišťuje trvalou dohledatelnost všech klíčových informací. Spolu s každým produktem také putuje informace o jeho šarži.

Prodej a nákup

Díky přesným a přehledným záznamům o každém obchodním případu se můžete stoprocentně soustředit na své zákazníky a udržovat s nimi pevný vztah.

Finance

Jedině kvalitní přehledy o financování podniku, výnosech i firemních nákladech Vám umožní kontinuální růst a prosperitu. Modul Finance Vám díky své komplexnosti zajistí plnohodnotnou podporou při finančním řízení společnosti.

Sklady a WMS

Zavedení čárových kódů ve skladech Vám přinese úsporu času a omezení chybovosti při příjmu a výdeji zboží ze skladu.


Vhodní

partneři

IT link s.r.o.

Ústí nad Orlicí

www.itlink.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat