Informační systém pro obor

Účetní služby

Pro účetní společnost je důležité rychle a přesně poskytovat klientovi informace o účetním obrazu a výsledcích jeho společnosti. Systém QI v ekonomické oblasti obsahuje soubor nástrojů pro splnění tohoto zadání. Bezchybná legislativní aktuálnost je nutností. DPH, datová schránka, EET, ISDOC, mzdové exporty apod. jsou dnes legislativní nutností a běžným komunikačním kanálem mezi firmami. QI rychle pořizuje prvotní doklady a na základě kontací automaticky zakládá účetní položky pro vlastní Účetnictví. S doklady lze dále pracovat a také je zamknout po uzavření zpracování. Klientům může účetní společnost nabídnout rozšíření služeb díky modulu Business Intelligence: jsou to například manažerské přehledy podané skrz web nebo automatické zasílání přehledů a výsledků prostřednictvím naplánovaných úloh v systému. Řada účetních kanceláří tak zůstává se svými klienty i poté, kdy se zákazník rozhodne pořídit si vlastní QI a nadále využívá služby své účetní firmy.


Doporučené

moduly

Účetnictví

Díky QI nabídnete zákazníkům nepostradatelný nadhled. Elektronická archivace, on-line evidence faktur i mezd, pravidelné reporty o podnikání – to všechno je neodmyslitelnou součástí služby, kterou podnikateli progresivní účetní společnosti nabízí.

Majetek

Správa majetku nebyla nikdy jednodušší. QI pokrývá veškeré typy daňového a účetního odepisování, umožňuje jednotlivé i hromadné změny v kartách majetku nebo automatizované zaúčtování provedených změn do účetnictví.

Mzdy

Oceníte především komplexnost řešení, které zautomatizuje všechny postupy při vypočítávání mezd až po jejich simulace pro budoucí období.

Finance

Vašim klientům poskytnete aktuální a přehledné informace o hospodaření tak, že nepoznají, že využívají externí účtárnu.


Vhodní

partneři

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat