Hledáte posilu, která přispěje k rychlejšímu i přesnějšímu třídění vykoupených surovin, přehlednému skladování materiálu a efektivně zpracuje firemní doklady? Pak vsaďte na QI, které zohledňuje specifika oboru výkup surovin. Naše řešení umí pracovat se všemi typy materiálů.

Spokojenější budou i Vaši klienti. Při výkupu se nezdrží déle, než je nutné. QI totiž zpřesní členění komodit podle výkupních skupin, přiřazuje kontejnery a nádoby k různým surovinám nebo rozděluje odpady a druhotné suroviny. Samozřejmostí je napojení na vážní systémy při vstupu a výstupu na výkupní plochu včetně tisku vážních listů a propojení s evidencí nákupu a prodeje. Naše specializované řešení je v souladu se zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb. V QI také můžete pracovat s IČZ a IČP.


Doporučené moduly

Sklady

Detailní a aktuální přehled o materiálech Vám umožní včas reagovat nejen na přání zákazníků, ale i na vlastní potřeby. V QI také snadno zpracujete veškeré skladové doklady a propojíte skladové evidence s katalogem odpadů.

Prodej a nákup

Evidence obchodních partnerů, zákazníků a odběratelů – všechny informace jsou dostupné z jednoho místa. Navíc se snadněji zorientujete při aktualizaci cen, protože získáte výkupní ceníky včetně jejich kompletní historie.


Reference

KOVOSTEEL Recycling, s. r. o.

„Zpracováváme více jak 350 000 účetních dokladů. Vše se dělalo ručně. Od QI očekáváme hlavně eliminaci chyb vznikajících při ručním zadávání, zrychlení odbavení zákazníků a manažerské přehledy pro vedení společnosti.“

Bronislav Janeček, jednatel společnosti

Specializovaní partneři

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?