Informační systém pro obor

Výkup surovin

Hledáte posilu, která přispěje k rychlejšímu i přesnějšímu třídění vykoupených surovin, přehlednému skladování materiálu a efektivně zpracuje firemní doklady? Pak vsaďte na QI, které zohledňuje specifika oboru výkup surovin. Naše řešení umí pracovat se všemi typy materiálů.

Spokojenější budou i Vaši klienti. Při výkupu se nezdrží déle, než je nutné. QI totiž zpřesní členění komodit podle výkupních skupin, přiřazuje kontejnery a nádoby k různým surovinám nebo rozděluje odpady a druhotné suroviny. Samozřejmostí je napojení na vážní systémy při vstupu a výstupu na výkupní plochu včetně tisku vážních listů a propojení s evidencí nákupu i prodeje. Naše specializované řešení je v souladu se zákonem o odpadech č. 185/2001 Sb. V QI také můžete pracovat s IČZ a IČP.


Doporučené

moduly

Sklady a WMS

Detailní a aktuální přehled o materiálech Vám umožní včas reagovat nejen na přání zákazníků, ale i na vlastní potřeby. V QI také snadno zpracujete veškeré skladové doklady a propojíte skladové evidence s katalogem odpadů.

Prodej a nákup

Evidence obchodních partnerů, zákazníků a odběratelů – všechny informace jsou dostupné z jednoho místa. Navíc se snadněji zorientujete při aktualizaci cen, protože získáte výkupní ceníky včetně jejich kompletní historie.


Vhodní

partneři

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat