Staňte se partnerem

Řekneme to na rovinu – bez naší partnerské sítě by informační systém QI nemohl být tam, kde je dnes. Obchodní aktivity i technickou podporu vůči koncovým zákazníkům realizujeme prostřednictvím našich partnerů, což nám umožňuje soustředit více pozornosti na vývoj QI a jeho propagaci.

Jsme jediným výrobcem podnikového softwaru v České republice i na Slovensku, který vytvořil partnerskou síť s férovými podmínkami a bez konkurenčních tlaků. Každý partner u nás získává obchodní příležitosti nezávisle na počtu zákazníků i délce spolupráce.

Neustále rosteme. Proto také systematicky rozšiřujeme naši partnerskou síť a obohacujeme ji o další profesionály z různých oborů, které se vztahují k agendám QI, například jde o personalistiku, procesní řízení nebo výrobu.

Co vám partnerství přinese

 • Osvědčený a žádaný produkt – komplexní informační systém, u kterého se nemusíte starat o jeho vývoj, můžete jej však ovlivňovat.
 • Seznámíme vás s detaily fungování partnerské sítě a projdete sadou vzdělávacích školení.
 • Nové obchodní příležitosti a zákazníky, které vám nabídneme z vlastní databáze poptávek.
 • Aktivní podporu od našich odborníků při obchodních činnostech.
 • Kooperaci a odbornou pomoc s technickou realizací každé zakázky. Samozřejmostí je naše podpora při vaší první implementaci.
 • Pravidelné příjmy z licenčních poplatků za jednotlivé implementace.
 • Sdílené know-how v rámci celé partnerské sítě prostřednictvím pravidelných workshopů a setkání.
 • Kontakty na další firmy z naší sítě, na které se v případě potřeby můžete obrátit. U nás si partneři nekonkurují, naopak se doplňují: často spolupracují na jednotlivých projektech.
 • Naše marketingové oddělení se stará o celkovou propagaci QI, navíc vám je k dispozici ke konzultaci individuálních požadavků.
 • Máme pro vás připraveny příspěvky na akce marketingového charakteru a školení.

Ověřený a žádaný produkt, pravidelné příjmy

QI nabízí přes 30 modulů zaměřených na veškeré firemní procesy a projektové řízení. Proto se dokáže přizpůsobit potřebám každého zákazníka – a nezáleží na tom, v jakém odvětví podniká (aktuálně pokrýváme přes 40 různých oborů). QI jsme dodali do více než 1 400 společností z České republiky i ze Slovenska.

QI je elastické, počet modulů lze kdykoli rozšířit nebo zúžit podle aktuálních potřeb dané firmy. Každý zákazník platí licenční poplatky dle počtu uživatelů a využívaných funkcí. Z těchto licencí pak získáváte trvalé a pravidelné příjmy.

Vzdělávání, odborná a marketingová podpora

Záleží nám na tom, aby všichni členové partnerské sítě byli odborníky na slovo vzatými a dokázali koncovým zákazníkům dobře poradit. Proto pro vás (a samozřejmě také Vaše zaměstnance) máme ihned na začátku nachystanou sadu základních kurzů zaměřených na prodej i implementaci systému. Doplňující školení (zaměřená na stávající i nové funkcionality) pro vás máme připravená v dalších fázích spolupráce. Samozřejmostí je naše podpora na obchodních jednáních nebo při vašich zakázkách, kde zajistíme technický dohled.

Několikrát do roka pořádáme workshopy zaměřené na obchodní, vývojářské a marketingové aktivity. Partnerům na těchto akcích představujeme novinky našeho informačního systému z technického i obchodního pohledu, ale také další záležitosti partnerského programu. Vaše návrhy na směřování vývoje QI a partnerské sítě si rádi poslechneme na pravidelných kulatých stolech.

O propagaci produktu (bez zohledňování konkrétních partnerů) se starat nemusíte, od toho je tu naše marketingové oddělení, které QI zviditelňuje pomocí on-line i off-line kampaní a stará se o zajištění materiálů (různé letáky nebo reklamní předměty). Pokud chcete upozornit přímo na svou firmu, pomůžeme vám. Pro partnery máme nachystány také individuální příspěvky na marketingové aktivity a některá školení. Na základní propagační materiály však finance potřebovat nebudete, jsou pro vás zdarma.

Partnerství u nás není jen prázdné slovo

V naší síti všichni vzájemně spolupracujeme. Díky tomu se můžete zapojit do různých projektů v rámci celé České republiky i Slovenska. Pokud nejsou zaměstnanci vaší firmy optimálně vytížení, mohou se podílet na zakázkách ostatních partnerů. Funguje to i obráceně: pokud vám kapacity chybí, pomohou další partneři.

V rámci spolupráce si můžete vytvořit specializaci na libovolnou oblast či obor, navíc s možností vývoje vlastních specifických funkčností systému. Poté, co novinka projde certifikací, je nabízena celou partnerskou sítí jako plnohodnotná součást QI. Z prodeje těchto certifikovaných funkčností vám samozřejmě náleží odměna.

Chcete být naším partnerem? Hledáme:

 • firmy z IT oblasti, které se prozatím věnují servisu hardwaru, ale rády by řešily i software,
 • společnosti, které vyvíjejí nebo dodávají vlastní software,
 • procesně i jinak orientované firmy (v souladu s agendami našeho systému),
 • nově vznikající společnosti, které chtějí dodávat kvalitní ERP systém, ale nemají kapacity na jeho vývoj.

 


Leták s informacemi pro partnery ke stažení (PDF)


Naši partneři říkají

„Jakožto největší dodavatel informačního systému QI v České republice jsme se společností QI GROUP ve velmi úzkém každodenním kontaktu. Vzájemnou spolupráci utváří profesionalita, odbornost a samozřejmě také parta dobrých lidí, která dělá z informačního systému QI naprosto jedinečný produkt.“

Ing. Jiří Doležel, ředitel společnosti Melzer, spol. s r.o.

„QI vnímám jako kvalitní produkt, který má oproti ostatním systémům na trhu značné konkurenční výhody. Jsme dodavatelem řešení pro obor zdravotnictví, proto oceňujeme, že QI splňuje specifika tohoto odvětví. Nejen to nás utvrzuje v tom, že vstup do partnerské sítě společnosti QI GROUP, které jsme součástí více než 15 let, byl správnou volbou.“

Petr Moravec, ředitel společnosti OR-NEXT spol. s r.o.

„S QI spolupracujeme přes 15 let a za tuto dobu jsme se několikrát přesvědčili o tom, že jsme se vydali správnou cestou. Rosteme my i naši zákazníci.“

Lubomír Čuma, jednatel společnosti M.I.S.S., spol. s r.o.

„Na vývoji dílčích funkčností QI se podílíme více než 15 let. Oceňujeme, že se můžeme věnovat tomu, co nám je blízké. Jako vývojový partner QI GROUP jsme vyvinuli modul Doprava, Pokladní prodej a aktuálně také aplikaci pro evidenci zboží pomocí mobilních terminálů.“

Daniel Havránek, jednatel a zakladatel společnosti DINGO, spol. s r.o.

„Již první školení kolegů vývojářů ze strany QI bylo připraveno natolik kvalitně a bylo pro nás takovým přínosem, že jsme se okamžitě mohli vrhnout na prodej QI.“