Zdravotnictví vyžaduje rychlou adaptaci novinek a nutnost stálé modernizace. Nejen při zavádění inovací Vás podpoří QI. Spolehlivě a jednoduše s ním zpracujete velkou porci každodenních dat, zároveň obsáhne interní procesy v podniku. Zajištěna je také návaznost na specializované softwary. QI využívají malá a velká zdravotnická zařízení i další společnosti z tohoto sektoru.


Doporučené moduly

DMS

Přejděte na bezpapírový provoz. DMS zefektivní práci zaměstnanců, protože sjednotí přístup ke všem informacím a vzájemně je prováže – všechny důležité dokumenty budou uloženy na jednom místě.

Sklady

S QI můžete efektivně řídit tok léků i zdravotnického materiálu. Jedním z pomocníků je žádankový systém – výdej ze skladu ochrání předem definovanými přístupovými právy.

Servis a údržba

Díky statistikám snadno vyhodnotíte, zda je oprava zařízení ještě efektivní.

Prodej a nákup

Posuňte svou ekonomiku kupředu. Při výběru dodavatelů zdravotnických potřeb můžete jejich nabídky přehledně vyhodnocovat a archivovat.


Reference

Institut klinické a experimentální medicíny

,

Chrudimská nemocnice, a. s.

„Chrudimská nemocnice poskytuje lůžkovou a ambulantní péči pro více jak sto tisíc lidí. QI používáme pátým rokem. Systém musí být schopen přizpůsobit se zákazníkovi, nikoliv naopak, což QI splňuje.“

Bc. Eva Bartoňova, hlavní ekonomka

Nemocnice Milosrdných sester sv. Karla Boromejského v Praze

„V QI jsem si jednoduše vytvořil vlastní formuláře a tiskové sestavy.“

Ing. Petr Kolařík, ekonomický náměstek

Specializovaní partneři

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.ornext.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?