Informační systém pro obor

Zdravotnictví

Obor zdravotnictví vyžaduje nutnost stálé modernizace na poli informatiky – v rámci řízení informačními systémy má ale svá specifika. QI se dokázalo přizpůsobit a tato specifika podporuje, hlavně v oblasti evidence majetku, jehož rozsah je v tomto oboru značný, a fungování skladů, které jsou založeny na žádankách pro výdej zdravotnického materiálu. Díky otevřenosti QI je možné napojovat se na specializované zdravotnické softwary. Samozřejmostí je i podpora servisu a údržby vlastních zařízení. V rámci ekonomiky je důležité správně nastavené workflow pro schvalování dokladů. Naše řešení využívají malá i velká zdravotnická zařízení.


Doporučené

moduly

DMS

DMS

Přejděte na bezpapírový provoz. DMS zefektivní práci zaměstnanců, protože sjednotí přístup ke všem informacím a vzájemně je prováže – všechny důležité dokumenty budou uloženy na jednom místě.

Sklady a WMS

S QI můžete efektivně řídit tok léků i zdravotnického materiálu. Jedním z pomocníků je žádankový systém – výdej ze skladu ochrání předem definovanými přístupovými právy.

Servis a údržba

Díky statistikám snadno vyhodnotíte, zda je oprava zařízení ještě efektivní.

Prodej a nákup

Posuňte svou ekonomiku kupředu. Při výběru dodavatelů zdravotnických potřeb můžete jejich nabídky přehledně vyhodnocovat a archivovat.


Vhodní

partneři

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.orcz.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat