Díky specializovanému QI řešení pro nábytkáře dotáhnete všechny obchodní případy ke spokojenosti svých zákazníků. Veškeré procesy jsou vzájemně navázány, proto Vás nepřekvapí žádná odchylka od původního plánu. Pokud klient v průběhu projektu svůj požadavek přehodnotí, změna se v rámci QI automaticky propíše do všech souvisejících formulářů.


Doporučené moduly

Prodej a nákup

Pro ekonomický chod firmy je klíčové bezchybně zvládnout všechny fáze obchodního případu. S QI půjde vše jako po másle: snadno v něm zpracujete veškeré doklady spojené s objednáváním i prodejem zboží.

Plánování výroby a APS

Naplánujete si výrobu s přihlédnutím ke kapacitám a s ohledem na zákaznické termíny. Rychlou a efektivní reakci na případné změny zaručí více variant výrobního plánu.

Sklady

S QI ušetříte čas, protože urychlí procesy spojené s administrativou skladu i přípravou zboží k expedici.

Doprava

Zoptimalizujte Váš dodavatelský řetězec: QI zajistí časovou úsporu při dopravě zboží, zajistí evidenci vozidel i jejich aktuálního stavu a zaznamená množství převezeného zboží.


Reference

NOVATRONIC, s. r. o.

„S QI jsme se posunuli dál. Všechny agendy máme pohromadě a propojené. Nemusíme shánět informace po různých externích softwarech. Navíc je QI ve srovnání s ostatními ERP systémy uživatelsky přívětivé. Jeho silnou stránkou je přehlednost, která mi dovoluje pracovat rychleji.“

STORY DESIGN, a. s.

„QI používáme už dlouho. Pomohlo nám uřídit firmu v době rychlého rozvoje a zefektivnit ji ve fázi stabilizace.“

Ing. Jakub Brýdl, výkonný ředitel

BEKER-MP, s. r. o.

„Informačný systém bol pružne nastavený na podmienky našej firmy, čo nám umožnilo v krátkom čase zdvojnásobiť vyrábaný sortiment a súčasne zvýšiť rentabilitu výroby.“

Ing. Miroslav Rusiňák, jednatel společnosti

Specializovaní partneři

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.ornext.cz

JR Group IT solutions, s. r. o.

Velké Karlovice

www.jrgroup.eu

M-SOFT, spol. s r.o.

Jihlava

www.m-soft.cz

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz