Informační systém pro obor

Nábytkářství

Díky specializovanému QI řešení pro nábytkáře dotáhnete všechny obchodní případy ke spokojenosti svých zákazníků. Veškeré procesy jsou navzájem provázány, proto Vás nepřekvapí žádná odchylka od původního plánu. Pokud klient v průběhu projektu svůj požadavek přehodnotí, změna se v rámci QI propíše do všech souvisejících formulářů. Neocenitelnou pomocí může být obchodní konfigurátor výrobků, který usnadní a zpřehlední nejen obchodní fázi, ale následně také tvorbu výrobní dokumentace.


Doporučené

moduly

Prodej a nákup

Pro ekonomický chod firmy je klíčové bezchybně zvládnout všechny fáze obchodního případu. S QI půjde vše jako po másle: snadno v něm zpracujete veškeré doklady spojené s objednáváním i prodejem zboží.

Plánování výroby a APS

Naplánujete si výrobu s přihlédnutím ke kapacitám a s ohledem na zákaznické termíny. Rychlou a efektivní reakci na případné změny zaručí více variant výrobního plánu.

Sklady a WMS

S QI ušetříte čas, protože urychlí procesy spojené s administrativou skladu i přípravou zboží k expedici.

Doprava

Zoptimalizujte Váš dodavatelský řetězec: QI zajistí časovou úsporu při dopravě zboží, zajistí evidenci vozidel i jejich aktuálního stavu a zaznamená množství převezeného zboží.


Vhodní

partneři

OR-NEXT spol. s r.o.

Brno

www.orcz.cz

JR Group IT solutions, s. r. o.

Velké Karlovice

www.jrgroup.eu

Digitalsys s.r.o.

Jihlava

qi.digitalsys.cz

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat