Informační systém pro obor

Elektrotechnika

Výrobní proces spojený s elektrotechnickou výrobou můžete precizně řídit pomocí systému QI: ať už se jedná o dodržování přesně stanovených výrobních postupů a norem, strukturované kusovníky a detailní technologické postupy definovatelné pro každý dílec anebo sledování výrobní zakázky od začátku až po expedici. QI se přizpůsobí hromadné nebo zakázkové výrobě. V oblasti technické přípravy výroby máte možnost propojení s CAD systémem, který přenese návrhy konstrukce přímo do výroby. Elektrotechnická výroba odpovídá požadavkům na strojírenskou výrobu, kterou QI dokáže řídit a plánovat do detailů.


Doporučené

moduly

TPV a kalkulace

S QI důsledně oddělíte technickou a výrobní dokumentaci, podchytíte všechny změny a získáte strukturované kusovníky s různě hlubokou úrovní vnoření.

Plánování výroby a APS

Povyšte plánování výroby na královskou disciplínu: získáte detailní analýzy aktuálních front práce a vždy dostupné informace o nejlepší možné cestě k cíli.

Procesy a workflow

S QI je úprava firemních i výrobních procesů maličkost. Proto budete vždy připraveni na každou technologickou inovaci, která se ve Vašem oboru objeví.

Kvalita

Díky vnitřnímu nastavení systému splníte nejen normy ISO, ale i další oborové certifikace.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Digitalsys s.r.o.

Jihlava

qi.digitalsys.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat