Klíčovými oblastmi pro firmy zabývající se velkoobchodem a distribucí jsou organizace práce, přehled ve skladech a možnosti tvorby různých hromadných dokladů. QI tato specifika zná, proto Vám pomůže s tvorbou hromadných faktur nebo různými způsoby vyskladňování.


Doporučené moduly

Sklady

Evidovaná data i koordinované dodávky: s QI budete mít pohyb zboží pod dohledem. Využít můžete EAN i QR kódy a automatickou tvorbu všech skladových dokumentů.

QI Shop

Komfortní prodej zajistí integrovaný internetový obchod. Vaši odběratelé ocení jeho jednoduché intuitivní ovládání, fulltextové vyhledávání nebo možnost prohlížet zboží ve více jazycích a měnách.

Prodej a nákup

S evidencí odběratelů budete mít vždy přesné informace o obchodních partnerech. Řízení byznysu tak bude snazší.

Doprava

V rámci distribuce jsme podchytili procesy spojené s řízením dopravy, celními sklady, evidencí subdodavatelů i nakládání s obaly.


Reference

ŽP Trade Bohemia, a. s.

„Díky informačnímu systému QI máme obchod i účetnictví pohromadě, což je skvělé. Výrazně se u nás zjednodušily a zautomatizovaly účetní procesy, což mělo za následek úsporu mzdových nákladů. Management společnosti má v každém okamžiku přehled o obchodní i ekonomické situaci naší společnosti. Obchodním společnostem můžeme tento systém jen doporučit.“

Ing. Jaroslava Vábková, ekonomická ředitelka a členka představenstva

CYKLOMAX, spol. s. r. o.

„QI je postavené jinak než ostatní systémy. Je to i díky tomu, že si ho můžeme nastavit dle svých představ, což nám dává větší prostor se s ním sžít. I když občas dotahujeme drobné mušky, jsme spokojeni stejně jako všichni zaměstnanci – pracuje se efektivněji, v pohodě a přitom daleko přesněji. Přitom cítíme, že máme prostor pro rezervy.“

Ing. Miroslav Kvapil, produktový manažer a jednatel společnosti CYKLOMAX, spol. s. r. o.

Specializovaní partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

M-SOFT, spol. s r.o.

Jihlava

www.m-soft.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?