Informační systém pro obor

Velkoobchod

Velkoobchodní procesy jsou zásadní pro běh všech firem obchodujících s výrobky a se zbožím. Spolupráce nad daty systému je zásadní pro jednotlivé pracovníky od obchodníků přes kontrolory objednávek až po skladníky a distribuci k zákazníkům. Systém QI obsahuje nástroje pro řízení obchodních smluv (nákupních a prodejních), které usnadňují správu dlouhodobých obchodních vztahů.

Obchod znamená ceník a ten je doménou systému QI. Má širokou škálu uplatnění dle variabilních potřeb obchodníků. Systém obsahuje řešení pro importy a aktualizaci ceníků dodavatelů – to přináší úspory při přípravě rozsáhlých a často se měnících skladových zásob. Nabídky, poptávky, objednávky, příjemky, výdejky, dodací listy a faktury jsou denním chlebem každého velkoobchodu a takto je také podporován proces řízení obchodu – rychle a přesně (bez duplicit a zbytečně opakované práce). Významně při tom pomáhá řešení WMS – řízení příjmu a výdeje ze skladových pozic prostřednictvím čteček. Zde je možné implementovat „chytré“ skladové procesy pro rychlé uložení na správné pozice a vychystání skladových položek prostřednictvím balicích listů a distribuci rozvozovými trasami. Integrován je manažerský informační nástroj na bázi business intelligence pro hodnocení veškerých obchodních procesů.


Doporučené

moduly

Sklady a WMS

Evidovaná data i koordinované dodávky: s QI budete mít pohyb zboží pod dohledem. Využít můžete EAN i QR kódy a automatickou tvorbu všech skladových dokumentů.

QI Shop

Komfortní prodej zajistí integrovaný internetový obchod. Vaši odběratelé ocení jeho jednoduché intuitivní ovládání, fulltextové vyhledávání nebo možnost prohlížet zboží ve více jazycích a měnách.

Prodej a nákup

S evidencí odběratelů budete mít vždy přesné informace o obchodních partnerech. Řízení byznysu tak bude snazší.

Doprava

V rámci distribuce jsme podchytili procesy spojené s řízením dopravy, celními sklady, evidencí subdodavatelů i nakládání s obaly.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Digitalsys s.r.o.

Jihlava

qi.digitalsys.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz

PC HELP, a.s.

Třebíč, Kutná Hora

www.pchelp.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat