Výhody modularity

Vaše individuální potřeby jsou pro nás na prvním místě. Proto jsme při vývoji QI šli od začátku jiným směrem a vsadili na jeho modularitu. Co Vám přinese?

  • Vybírat můžete z více než 200 obchodních jednotek, které jsme pro přehlednost rozčlenili do 30 modulů. Zvolíte si takovou kombinaci, která efektivně podpoří chod Vaší společnosti. Řešení lze doladit i formou zakázkových úprav.
  • I po implementaci můžete celé řešení přizpůsobovat dalším potřebám a interním i externím změnám. Za plného provozu lze moduly včetně dílčích funkcí přidávat i ubírat. Vnitřní logika a propojení všech dat zůstanou zachovány, ať je výsledná sestava jakákoliv.
  • QI je komplexní – celou podnikovou agendu tak budete mít v jednom systému a nemusíte řešit mnohdy neefektivní napojení na další produkty.
  • Data do QI vkládáte vždy jednou. Všechna se okamžitě přenesou do příslušných formulářů napříč všemi moduly. Stejně to funguje při úpravách již vložených informací. Proto se s QI nemusíte bát duplicitních údajů.
  • Vždy za Vámi bude stát některý z našich certifikovaných partnerů, který poradí s výběrem modulů a zodpoví všechny otázky.

Seznam modulů


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout podklady Kontaktovat