Informační systém pro obor

Textilní průmysl

Velikosti, barvy nebo materiály – široký sortiment výrobků textilního průmyslu vyžaduje řadu dílčích specifik. A toto velké množství rozlišovacích atributů u zboží lze podchytit v QI. Důležité a specifické pro výrobu je pak efektivní využití vstupních materiálů, respektive jejich plochy. Zde QI pomáhá v rámci napojení na softwary pro návrhy a nástřihové plány. Díky těmto navázáním se propojí výroba s ekonomickou oblastí a jednotlivé́ kroky procesu na sebe automaticky navazují. Je pak snadné sledovat plnění plánu i rozpracovanost výroby. Zboží lze dohledat v průběhu jeho celého procesu od výroby až na sklad a expedici.


Doporučené

moduly

Procesy a workflow

Aby Vaše produkty a služby obstály před konkurencí, je potřeba propojit a efektivně nastavit pracovní postupy – s QI to bude hračka.

Sklady a WMS

V QI zboží přehledně rozdělíte do libovolných skupin, ve kterých lze nastavit charakteristiky daných jednotek. Oděvy můžete třídit podle velikosti a zároveň barvy. Kusy pak dosledujete buď jako množinu, nebo jednotlivě.

Plánování výroby a APS

Výrobní plány pro dílny, přehledné výrobní tabulky i optimalizace materiálových kapacit – to vše zajistí pružnou reakci na zákaznická přání.

Prodej a nákup

S QI získáte přesné údaje o obchodních partnerech i produktech. U každého kusu můžete evidovat datum výroby a typ materiálu.


Vhodní

partneři

United Paladins s.r.o.

Ostrava

www.unipals.cz

PC HELP, a.s.

Třebíč, Kutná Hora

www.pchelp.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat