Informační systém pro obor

Maloobchod

Dobré vztahy se zákazníky jsou pilířem každé firmy a u maloobchodních společností to platí dvakrát. Protože se v tomto případě často jedná o přímou komunikaci s klienty, je rychlost a kvalita jejich odbavení základem pro udržení spokojenosti a loajality. Oborové řešení QI pro maloobchod nabízí softwarovou pokladnu, která propojí všechny Vaše firemní agendy, a díky tomu zrychlí a zpřesní konkrétní prodej.


Doporučené

moduly

Prodej a nákup

Aktuální a detailní data budete mít vždy po ruce. QI vede evidenci všech činností spojených s pohybem zboží a tokem peněz, data pak automaticky zpracovává.

QI Shop

S QI Shopem ušetříte spoustu času, který by jinak spolkla administrativa běžného internetového obchodu. Modul totiž plně využívá data, která jsou již součástí systému – není tedy nutné žádné zdlouhavé vkládání údajů.

Pokladní prodej

Přesná evidence prodávaného zboží a jeho ceny přímo na kase nebo automatická tvorba skladové výdejky a odepsaní ze stavu zásob usnadní Vaši komunikaci se zákazníky.

Finance

Ekonomickou situaci firmy budete mít s QI vždy pod kontrolou. Kdykoliv si můžete ověřit aktuální stav financí nejen na účtech, ale i na pokladnách.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz

M-SOFT, spol. s r.o.

Jihlava

www.m-soft.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout podklady Kontaktovat