Dobré vztahy se zákazníky jsou pilířem každé firmy a u maloobchodních společností to platí dvakrát. Protože se v tomto případě často jedná o přímou komunikaci s klienty, je rychlost a kvalita jejich odbavení základem pro udržení spokojenosti a loajality. Oborové řešení QI pro maloobchod nabízí softwarovou pokladnu, která propojí všechny Vaše firemní agendy, a díky tomu zrychlí a zpřesní konkrétní prodej.


Doporučené moduly

Prodej a nákup

Aktuální a detailní data budete mít vždy po ruce. QI vede evidenci všech činností spojených s pohybem zboží a tokem peněz, data pak automaticky zpracovává.

QI Shop

S QI Shopem ušetříte spoustu času, který by jinak spolkla administrativa běžného internetového obchodu. Modul totiž plně využívá data, která jsou již součástí systému – není tedy nutné žádné zdlouhavé vkládání údajů.

Pokladní prodej

Přesná evidence prodávaného zboží a jeho ceny přímo na kase nebo automatická tvorba skladové výdejky a odepsaní ze stavu zásob usnadní Vaši komunikaci se zákazníky.

Finance

Ekonomickou situaci firmy budete mít s QI vždy pod kontrolou. Kdykoliv si můžete ověřit aktuální stav financí nejen na účtech, ale i na pokladnách.


Reference

ALLTOYS, spol. s r. o.

„Od implementace systému QI se mnohé firemní procesy několikrát změnily. Díky jeho pružnosti a modifikovatelnosti jsme se nemuseli my přizpůsobit systému, ale naopak jsme přizpůsobili systém novým firemním potřebám. QI nám stále naprosto vyhovuje a plní úlohu hlavního firemního informačního systému.“

Pavel Bašista, IT manažer společnosti

Specializovaní partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov, Praha

www.melzer.cz

M-SOFT, spol. s r.o.

Jihlava

www.m-soft.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz


Vybíráte nový informační systém?

Stáhněte si veškeré podklady v jednom balíku nebo se podívejte, za kolik můžete QI pořídit.

Stáhnout podklady Kolik QI stojí?