Informační systém pro obor

Maloobchod

Dobré vztahy se zákazníky jsou pilířem každé firmy a u maloobchodních společností to platí dvakrát. Oborové řešení QI pro maloobchod nabízí softwarovou pokladnu, která propojí všechny firemní agendy. Klient rychle nakoupí i zaplatí, a to hotově, kartou nebo skrze oblíbené dárkové kupóny. Veškeré pohyby lze pak sledovat centrálně za jednotlivé prodejny. EET proběhne na pozadí a nikdo si ho ani nevšimne. Nákupčí díky nástrojům v plánu chybějícího zboží přesně vědí, co a kam mají dodat.

Dnešní zákazníci jsou nároční – to ale v lehkosti zvládnete s funkcemi pro reklamační řízení. V obchodních přehledech vyhodnotíte, co se prodává, co nikoliv a kde je potřeba změnit cenu. Sofistikovanější přehledy Vám nabídne manažerský přehled (Business Intelligence). Uvidíte slabá místa, záporná čísla i naprosté trefy a úspěchy. Maloobchod je v první linii a požadavky zákazníků lze zvládnout – QI Vám usnadní cestu k jejich spokojenosti.


Doporučené

moduly

Prodej a nákup

Aktuální a detailní data budete mít vždy po ruce. QI vede evidenci všech činností spojených s pohybem zboží a tokem peněz, data pak automaticky zpracovává.

QI Shop

S QI Shopem ušetříte spoustu času, který by jinak spolkla administrativa běžného internetového obchodu. Modul totiž plně využívá data, která jsou již součástí systému – není tedy nutné žádné zdlouhavé vkládání údajů.

Pokladní prodej

Přesná evidence prodávaného zboží a jeho ceny přímo na kase nebo automatická tvorba skladové výdejky a odepsaní ze stavu zásob usnadní Vaši komunikaci se zákazníky.

Finance

Ekonomickou situaci firmy budete mít s QI vždy pod kontrolou. Kdykoliv si můžete ověřit aktuální stav financí nejen na účtech, ale i na pokladnách.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz

Digitalsys s.r.o.

Jihlava

qi.digitalsys.cz

M.I.S.S., spol. s r.o.

Uherské Hradiště

www.missit.cz

Adaptica a.s.

Brno, Zlín

www.adaptica.cz

PC HELP, a.s.

Třebíč, Kutná Hora

www.pchelp.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat