Informační systém QI získal ocenění za finanční efektivitu

24.11.2021 · Tiskové zprávy

Soutěž Případová studie roku je prezentací úspěšných ICT projektů. Informační systém QI, který vyvíjí QI GROUP a. s., se do ní letos zapojil pošesté a opět uspěl – tentokrát na listopadovém vyhlášení získal Cenu za finanční efektivitu. Řešení naimplementoval M.I.S.S., spol. s r. o.

Hodnocení se pravidelně ujímá odborná porota složená z profesionálů oborových sdružení ICT Unie a CACIO, akademiků z technologických fakult a také ICT manažerů. Soutěž pořádá magazín CIO Business World.

Oceněná případová studie s názvem QI: přehled o výrobní realitě demonstruje přínosy řešení, které bylo nasazeno u ZV-Nástroje s. r. o. Především se jedná o snížení časové náročnosti při realizaci výroby. „Úspěch v této prestižní soutěži pro mě znamená potvrzení kvality práce našich partnerů, kteří implementují QI. Nejen z oceněné případové studie je patrné, jak se jeho nasazení propisuje do optimalizace chodu společností,“ říká generální ředitel QI GROUPu Tomáš Smutný.

ZV-Nástroje jsou nástrojářskou společností s více než 80letou tradicí. Zabývají se zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel, přípravků, přesných strojních součástí i celých montážních skupin. Více než polovinu produkce dodávají do zahraničí.

Informační systém QI je na trhu od roku 2000, od té doby ho prověřilo více než 1 300 firem.


Stáhnout tiskovou zprávu (DOCX) >>