Hledáme parťáky pro vývoj nové generace QI

TOP technologie

Máš jedinečnou příležitost zapojit se do vývoje nové verze komplexního ERP na jeho začátku. Budeš používat nejnovější technologie a mít velký vliv na finální řešení. Při tvorbě technologického jádra využíváme .NET Core, C#, Vue.js, TypeScript.

Vlastní unikátní řešení

Chceš se podílet na tvorbě unikátního vývojového frameworku QI Builder, který umožnuje, aby bylo QI komplexní a zároveň snadno přizpůsobitelné? Nebo na tvorbě zbrusu nového uživatelského rozhraní, které nebude mít v oblasti ERP systémů obdoby?

Má to smysl

QI denně používají desetitisíce uživatelů ve stovkách firem z nejrůznějších oborů. Tvé schopnosti pomohou těmto lidem pracovat ještě efektivněji.

Co o QI říkají jeho uživatelé?

Firemní kultura, která tě bude bavit

Jsme zavedená úspěšná společnost, přitom jsme si zachovali přátelskou rodinnou atmosféru. Klademe důraz na spolupráci v týmu a respektujeme osobní potřeby každého člena.

Zjistit více o firmě a jejích hodnotách

Povede tě zkušený leader

„Mému týmu se snažím vytvořit kvalitní pracovní prostor s minimalizací rušivých podnětů a vycházím vstříc individuálním požadavkům.“


Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Co nabízíme:

Dovolená / 25
MultiSport / Flexi Pass
Hrazená angličtina
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Sick days / 3
Příspěvek na stravování
Věrnostní program
Flexibilní prac. doba
Přátelská atmosféra
Stabilní česká firma

Kde a kdy:

 • V Prostějově, Kostelecká 4178/21 nebo v Brně, Páteřní 7
  • Úvodní zaškolení probíhá v Prostějově
 • Nástup dle dohody

Co říkají Tví budoucí kolegové?

„Vyhovuje mi značná míra svobody, hlavně v organizaci práce. Nikdo mi nestojí za zády, aby mě kontroloval nebo mi říkal, co mám kdy dělat.“
„Všichni fungujeme jako jedna parta a táhneme za jeden provaz. Po zkušenostech z jiných společností si toho velmi cením.“

Chceš se k nám přidat?

  NEJSOU NABÍZENÉ POZICE TO, CO HLEDÁŠ?

  Nevadí, ozvi se i tak. Šikovní lidé se u nás neztratí!

  Pošli nám svůj životopis na job@qi.cz, nebo se informuj na telefonním čísle +420 775 970 700.

  Společnost QI GROUP a. s., se sídlem Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3220, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu či další informace v CV uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

  Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Osobní údaje budou společností QI GROUP a. s. zpracovávány do doby výběru uchazeče a dále po dobu, kterou společnosti QI GROUP a. s. stanoví jednotlivé právní předpisy zpracovávat osobní údaje.

  Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  – požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  – požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  – vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  – požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
  – v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.