Podpořili jsme dětský domov

19.10.2018 · Aktuality

Po redesignu firemní identity nám zbyly zcela nové, leč neaktuálně obrandované reklamní předměty. K naší radosti jsme našli možnost, jak je užitečně uplatnit. O desítky a stovky bloků, propisek, reflexních pásků, trik a dalších předmětů projevil zájem Dětský domov Hodonín u Kunštátu.

QI v cíli závodu Masiv

20.9.2018 · Aktuality

Minulý týden jsme usilovně drželi palce kolegovi Tomáši Smutnému. Ten je nejen ředitelem podpory, ale také zapřisáhlým sportovcem, což dokládá jeho účast na MTB etapovém závodě dvojic Masiv v termínu 12.–15. září. 

Relax na Pálavě: vyrazili jsme na výlet

13.9.2018 · Aktuality

Vypnuli jsme počítače, kanceláře nechali prázdné a vyrazili na Pálavu. Téměř kompletní QI tým dva dny odpočíval ve vinařské obci Pavlov.

Nová budova: zahajujeme stavební práce

16.8.2018 · Aktuality

Modernější a komfortnější prostředí pro nás i zaměstnance našeho partnera Melzer poskytne již brzy nová budova, která vyroste v Prostějově. Aktuálně probíhají přípravné práce, v září pak začne stavba samotná.

Ptal se nás časopis Strojírenství

25.6.2018 · Aktuality

K tématům z oblasti ERP systémů máme co říct. Proto se specialisté z naší společnosti pravidelně vyjadřují v oborových periodikách. Aktuálně jsme byli osloveni redakcí časopisu Strojírenství: obchodní ředitel Pavel Neveselý ve videu shrnuje naše pocity z veletrhu MSV Nitra (kde video vzniklo) a podává informace o QI a QI GROUP (v té době ještě DC Concept).