Tomáš Smutný je novým generálním ředitelem

17.1.2019 · Aktuality

Se začátkem letošního roku se naším generálním ředitelem stává Tomáš Smutný. Nahrazuje tak zakladatele společnosti Jiřího Melzera.

Připravili jsme vánoční dárek pro bystrcké seniory

20.12.2018 · Aktuality

Vánoce jsou časem, kdy by měl každý člověk cítit, že není na světě sám. Proto jsme obdarovali Domov pro seniory Foltýnova, který sídlí v naší blízkosti. Konkrétně se jednalo o koncert, který se uskutečnil 18. 12. přímo v domově. Zazněla krásná folková hudba skupiny Cesta. Vánoční chvíle u cukroví provázelo společné zpívání koled. 

QI opět uspělo v prestižní soutěži: tentokrát dvakrát

4.12.2018 · Aktuality

Již počtvrté jsme se s informačním systémem QI účastnili soutěže o nejlepší případovou studii roku pořádanou magazínem CIO Business World. Letos jsme přihlásili dva projekty a oba uspěly: řešení, za kterým stojí česká společnost M.I.S.S., získalo Cenu za uživatelský efekt. Implementace slovenského partnera JRM Slovakia přinesla Cenu za finanční efektivitu. 

Podpořili jsme dětský domov

19.10.2018 · Aktuality

Po redesignu firemní identity nám zbyly zcela nové, leč neaktuálně obrandované reklamní předměty. K naší radosti jsme našli možnost, jak je užitečně uplatnit. O desítky a stovky bloků, propisek, reflexních pásků, trik a dalších předmětů projevil zájem Dětský domov Hodonín u Kunštátu.

QI v cíli závodu Masiv

20.9.2018 · Aktuality

Minulý týden jsme usilovně drželi palce kolegovi Tomáši Smutnému. Ten je nejen ředitelem podpory, ale také zapřisáhlým sportovcem, což dokládá jeho účast na MTB etapovém závodě dvojic Masiv v termínu 12.–15. září.