Představili jsme naše Gold a Silver partnery

19.1.2022 · Aktuality

Na lednovém workshopu, který se kvůli epidemiologické situaci opět přesunul do on-line prostředí, jsme vyhlásili naše nejúspěšnější partnery za rok 2021. Ti získali status Gold, nebo Silver partner.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2022

16.12.2021 · Aktuality

Dovolte, aby Vám za celou naši společnost k blížícím se svátkům popřál prostřednictvím videa generální ředitel Tomáš Smutný.

Přispěli jsme na rekonstrukci a dostavbu hospice

2.12.2021 · Aktuality

Dlouhodobě spolupracujeme s brněnským Hospicem sv. Alžběty – proto jsme se i letos rozhodli pomoci darem, který podpoří dofinancování rekonstrukce severního křídla kláštera sv. Alžběty a dostavby dvou nároží.

QI získalo ocenění za finanční efektivitu

24.11.2021 · Aktuality

Soutěž Případová studie roku je prezentací úspěšných ICT projektů. QI se do ní letos zapojilo pošesté a opět uspělo – tentokrát na listopadovém vyhlášení získalo Cenu za finanční efektivitu. Řešení naimplementovala naše partnerská společnost M.I.S.S.

Za seniory na návštěvu: podporujeme brněnské dobrovolníky

16.11.2021 · Aktuality

Jedním z mnohých důsledků pandemie covidu-19 je pocit osamocení, který se dotýká hlavně seniorů. Následky se snaží zmírnit Dobrovolnické centrum ADRA Brno, které soustředí a koordinovaně vysílá dobrovolníky do zdravotně-sociálních zařízení a domácností.