Omezení komunikačních kanálů QI GROUPu

17.3.2020 · Aktuality

Vzhledem k aktuální situaci kolem epidemie koronaviru jsme od pondělí přijali opatření k minimalizaci rizika nákazy našich zaměstnanců. Většina pracuje ze svých domovů. Z tohoto důvodu jsou omezena některá telefonní čísla na obecné pevné linky. Naši obchodní partneři dostali e-mailem bližší informace, jak s námi efektivně komunikovat.

Pozvánka na konferenci: Lidé v moderní době a ERP prostředí

5.3.2020 · Aktuality

Konference bude přesunuta s největší pravděpodobností na září nebo říjen. Je však možné registrovat se už teď. Více informací a registrační formulář naleznete na http://www.bmservis.cz/konference/

Otevřeli jsme novou provozní budovu

28.2.2020 · Aktuality

Modernější a komfortnější prostředí našim zaměstnancům poskytuje novostavba v Prostějově. „Stávající prostory přestaly dostačovat jak velikostně, tak i co se pohodlí týká. Proto jsme se rozhodli postavit novou provozní budovu, která vyhovuje současným požadavkům i plánovanému rozvoji firmy,“ upřesňuje jeden ze zakladatelů QI GROUPu Jiří Melzer.

Naši letošní Gold partneři? Adaptica, Melzer a M.I.S.S.

4.2.2020 · Aktuality

Aktuálně jsme přesáhli hranici 1 300 implementací – tento úspěch jsme mimo jiné oslavili předáním certifikátů našim partnerům. Status Gold a Silver partner získávají ti nejaktivnější za právě uplynulý fiskální rok. Do zlaté kategorie nyní spadají společnosti Adaptica, Melzer a M.I.S.S. Stříbro obdrželi EXAS i OR-NEXT a slovenští JR Group a JRM Slovakia.

Krásné Vánoce a šťastný nový rok 2020

13.12.2019 · Aktuality

Mít kolem sebe milý a přátelský kolektiv je důležité nejen o svátcích! I proto se rádi scházíme také „mimo kancelář“, aktuálně například na firemním vánočním večírku, který nám zpestřil chytrý kvíz. I přesto, že šlo o soutěž, se nakonec ukázalo, že zvítězili všichni.