Vylepšili jsme výrobní moduly QI

29.7.2021 · Aktuality

I v dobách dovolených posouváme QI dopředu. V pravidelných aktualizacích systému jsme se soustředili mimo jiné na zdokonalení výrobních modulů a nabízíme nové nástroje, které zefektivní chod výrobních společností. Čeho se změny týkají?

Jak u nás vypadá pracovní den? Podívejte se na video

16.6.2021 · Aktuality

Natočili jsme krátký sestřih pracovního dne vývojáře v naší společnosti. Máte tak jedinečnou možnost poznat naši firmu zevnitř: virtuálně projdete nově postavenou budovu v Prostějově, zúčastníte se porady, seznámíte se se zajímavými zákazníky QI a v neposlední řadě se ponoříte do naší firemní kultury.

Zachraňujeme bělokarpatský prales

9.6.2021 · Aktuality

Rozhodli jsme se podpořit ekologický program Místo pro přírodu a zachránit 1 000 m² bělokarpatského jedlobukového pralesa Ščúrnica. Projekt má na starosti Český svaz ochránců přírody: cílem je za přispění dobrovolných dárců vykoupit cenné přírodní lokality, na kterých bude umožněn návrat přírodě, a zajištění následné trvalé řádné péče o tato území.

Podpořili jsme mladé fotbalisty

20.5.2021 · Aktuality

More Football Academy si klade za cíl vychovávat vyrovnané a sportovně založené děti. „Nejlepším způsobem, jak pracovat s mládeží, je dělat to, co je baví – v našem případě se jedná o fotbal. Pilíře, na kterých stavíme, jsou přátelská atmosféra, rovnocenný přístup a odvaha v tom, co děláme,“ říká zakladatel a nynější předseda klubu Martin Stoss. 

Usnadňujeme evidenci a vykazování testů u zaměstnanců

20.4.2021 · Aktuality

Na situaci kolem pandemie covidu-19 pružně reagujeme od začátku a našim zákazníkům přinášíme řešení, která podporují provoz jejich společností z administrativního pohledu. Nyní jsme v reakci na aktuální protiepidemické opatření do QI přidali funkcionalitu, která výrazně usnadňuje evidenci testů na přítomnost viru a jejich následné vykazování zdravotním pojišťovnám.