QI je součástí nového centra pro testování moderní výroby

14.6.2022 · Aktuality

Náš partner společnost Adaptica dodává QI do nového experimentálního pracoviště pro testování, simulace a nové scénáře moderní výroby. Tento takzvaný testbed otevřelo výzkumné a inovační centrum INTEMAC 1. června v jihomoravské Kuřimi.

QI tým na Otavě

6.6.2022 · Aktuality

Krásné jarní počasí přímo vybízí k výletům. Proto se téměř kompletní QI tým ve druhé polovině května vydal do Pošumaví, kde ze zázemí Perníkového mlýna v Rabí podnikal různé aktivity. 

Slavili jsme ve Vinařství U Kapličky

18.5.2022 · Aktuality

Skvělé víno, nádherná pálavská příroda, milá atmosféra a zázemí v příjemném prostředí Vinařství U Kapličky. Tak můžeme shrnout 60. implementační a 49. obchodní workshop, který jsme uspořádali pro naše partnery a zaměstnance. Nejvíce si ale vážíme možnosti opět se osobně potkávat. Po náročném covidovém období pozvání přijalo téměř 140 hostů, dodatečně jsme tak oslavili 20. výročí vzniku naší společnosti.

Poslechněte si nás na veletrhu AMPER

10.5.2022 · Aktuality

AMPER je největším veletrhem elektrotechniky v České republice a na Slovensku. Letošní 28. ročník se ponese ve znamení automatizace a digitalizace v průmyslu. A protože nám je toto téma blízké, přijali jsme nabídku přednášky v rámci odborného doprovodného programu.

QI ve Wisconsin Engineering: komplexní řešení pro docházku a mzdy

4.5.2022 · Aktuality

O 30 % rychlejší zpracování mezd a 100% soulad s legislativou. To jsou dva ze šesti klíčových přínosů, které náš zákazník Wisconsin Engineering (prostějovský výrobce zahradních traktorů a malotraktorů) definoval již po prvním roce provozu QI. O dalších benefitech se dočtete v případové studii.