Nasazení QI ve společnosti TMETAL získalo Cenu za finanční efektivitu

1.12.2022 · Aktuality

QI opět uspělo v soutěži o Případovou studii roku a posedmé v řadě se umístilo. Benefity, které přináší společnosti TMETAL, výrobci ocelových konstrukcí se světovým renomé, odborná porota ohodnotila Cenou za finanční efektivitu.

Netradiční dárek pro seniory upoutané na lůžko

22.11.2022 · Aktuality

Zatímco pro většinu z nás je kontakt se zvířaty samozřejmostí, pro seniory upoutané na lůžko jde doslova o sváteční událost. Velmi nás proto těší, že jsme mohli finančně podpořit sérii návštěv terapeutického koně v brněnském Domově pro seniory Nopova. K pohodě klientů dopomohl i králík.

QI v médiích: k tématu ERP v IT Systems

31.10.2022 · Aktuality

V odborných debatách se k tématu ERP vyjadřujeme pravidelně a vždy rádi. Proto jsme kývli na nabídku časopisu IT Systems, tentokrát náš příspěvek vyšel v říjnovém čísle zaměřeném právě na informační systémy. Generální ředitel Tomáš Smutný vychází z letitých oborových zkušeností a v textu shrnuje, které vlastnosti ERP jsou důležité z hlediska jeho budoucích přínosů pro společnost. Článek si můžete přečíst zde.

Dobroden: u kávy s brněnskými seniory

13.10.2022 · Aktuality

Opět se nám naskytla příležitost společně pomoci. V rámci pracovní doby jsme se zúčastnili takzvaného Dobrodne, který byl ve znamení milého povídání u kávy s klienty žabovřeského Domova pro seniory Vychodilova.

QI v IKEM: zajištění klíčových ekonomických procesů

5.10.2022 · Aktuality

Institut klinické a experimentální medicíny (IKEM) je největší superspecializované klinické a vědeckovýzkumné pracoviště v tuzemsku, které se více než 50 let zaměřuje na léčbu kardiovaskulárních chorob, transplantace orgánů, diabetologii a nápravu poruch metabolismu se spádovostí celé České republiky. IKEM patří mezi naše zákazníky již 7 let. V nové případové studii se dočtete, jak QI přispívá k chodu tohoto špičkového zařízení.