Získali jsme druhé místo v soutěži Sodexo Zaměstnavatel roku

23.9.2021 · Aktuality

Minulý týden nás potěšily výsledky soutěže Sodexo Zaměstnavatel roku. Na slavnostním vyhlášení jsme převzali druhou cenu za Jihomoravský kraj v kategorii do 500 zaměstnanců.

Letní dobrovolnictví: táborový kuchař i fotbalový trenér

26.8.2021 · Aktuality

Také během prázdninových dovolených jsme si našli čas na pomáhání. Ekonomický ředitel Petr Hroník zužitkoval své celoživotní fotbalové zkušenosti a bez nároku na honorář se v rámci náhradního volna zhostil role trenéra na táboře v brněnském Novém Lískovci.

Vylepšili jsme výrobní moduly QI

29.7.2021 · Aktuality

I v dobách dovolených posouváme QI dopředu. V pravidelných aktualizacích systému jsme se soustředili mimo jiné na zdokonalení výrobních modulů a nabízíme nové nástroje, které zefektivní chod výrobních společností. Čeho se změny týkají?

Jak u nás vypadá pracovní den? Podívejte se na video

16.6.2021 · Aktuality

Natočili jsme krátký sestřih pracovního dne vývojáře v naší společnosti. Máte tak jedinečnou možnost poznat naši firmu zevnitř: virtuálně projdete nově postavenou budovu v Prostějově, zúčastníte se porady, seznámíte se se zajímavými zákazníky QI a v neposlední řadě se ponoříte do naší firemní kultury.

Zachraňujeme bělokarpatský prales

9.6.2021 · Aktuality

Rozhodli jsme se podpořit ekologický program Místo pro přírodu a zachránit 1 000 m² bělokarpatského jedlobukového pralesa Ščúrnica. Projekt má na starosti Český svaz ochránců přírody: cílem je za přispění dobrovolných dárců vykoupit cenné přírodní lokality, na kterých bude umožněn návrat přírodě, a zajištění následné trvalé řádné péče o tato území.