Slavíme 20 let na trhu

17.6.2020 · Aktuality

Více než 1 300 implementací informačního systému QI v České republice a na Slovensku, 37 společností v partnerské síti, úspěšné akvizice zaměřené na rozšíření technologického know-how a výstavba i otevření nové provozní budovy – to jsou jen některé výsledky k 20. výročí vzniku naší společnosti QI GROUP, které připadá na tyto dny.

Pozvánka na konferenci: Lidé v moderní době a ERP prostředí

12.5.2020 · Aktuality

Více informací a registrační formulář naleznete na http://www.bmservis.cz/konference/

Podpořili jsme brněnský hospic

6.5.2020 · Aktuality

Pravidelně a s radostí se zapojujeme do různých akcí ve sféře společenské odpovědnosti – a v krizovém období to platí dvojnásob. Proto jsme se rozhodli přispět finančním darem brněnskému Hospici sv. Alžběty o. p. s., který poskytuje nevyléčitelně nemocným v závěru jejich života komplexní hospicovou péči.

Nová funkcionalita Antivirus pomůže s kompenzacemi náhrad mezd

21.4.2020 · Aktuality

Našim zákazníkům usnadňujeme administrativu spojenou s programem Antivirus – podpora zaměstnanosti. Ten vypsalo Ministerstvo práce a sociálních věcí České republiky v reakci na vládní opatření omezující šíření koronaviru.  

Omezení komunikačních kanálů QI GROUPu

17.3.2020 · Aktuality

Vzhledem k aktuální situaci kolem epidemie koronaviru jsme od pondělí přijali opatření k minimalizaci rizika nákazy našich zaměstnanců. Většina pracuje ze svých domovů. Z tohoto důvodu jsou omezena některá telefonní čísla na obecné pevné linky. Naši obchodní partneři dostali e-mailem bližší informace, jak s námi efektivně komunikovat.