Podpořte nás v soutěži

22.9.2020 · Aktuality

S potěšením oznamujeme, že jsme obstáli v konkurenci desítek firem a dostali se do nejužšího výběru v soutěži Equa bank Rodinná firma roku. Postup do TOP 5 vnímáme jako krásný dárek k letošnímu výročí, kdy si připomínáme 20 let od založení naší společnosti.

Diskutovali jsme s ministrem Havlíčkem

11.9.2020 · Aktuality

Na konci prázdnin jsme přijali pozvání na Setkání rodinných firem. Hlavním a očekávaným bodem byla diskuze s místopředsedou vlády, ministrem průmyslu a obchodu a ministrem dopravy Karlem Havlíčkem.

Úspěch na brněnském půlmaratonu

28.8.2020 · Aktuality

I letos se běžel CRAFT Brněnský půlmaraton | desítka, na který obvykle pro velký zájem nasazujeme celé dva týmy na štafetu. Kvůli přesunutému termínu jsme ale museli trochu improvizovat a závodu se zúčastnil jediný kolega. Ve veliké konkurenci obstál na výbornou.

Přispěli jsme na letní rekondiční pobyt pro handicapované

27.7.2020 · Aktuality

Asociace rodičů a přátel zdravotně postižených dětí v ČR, z. s., konkrétně Klub Blansko, pro své handicapované členy a jejich přátele již více jak 25 let pořádá rekondiční prázdninové pobyty. Za pár dní proto mentálně i tělesně postižené děti a mládež vyrazí na tuto očekávanou akci, tentokrát také s naší finanční podporou.

Slavíme 20 let na trhu

17.6.2020 · Aktuality

Více než 1 300 implementací informačního systému QI v České republice a na Slovensku, 37 společností v partnerské síti, úspěšné akvizice zaměřené na rozšíření technologického know-how a výstavba i otevření nové provozní budovy – to jsou jen některé výsledky k 20. výročí vzniku naší společnosti QI GROUP, které připadá na tyto dny.