Ohlédnutí za MSV Nitra

1.7.2019 · Aktuality

V květnu tohoto roku jsme vystavovali na MSV Nitra, nejvýznamnějším strojírenském veletrhu na Slovensku. Při této příležitosti se nás ptal časopis Strojírenství: marketingový manažer Vladan Košut podává informace o QI a objasňuje naši motivaci účasti. Všem, se kterými jsme se potkali na našem stánku, děkujeme za návštěvu!

QI v médiích: Co dělat, když dodávka „ERP“ nestačí

14.6.2019 · Aktuality

Přečtěte si náš článek, který vyšel v dubnovém čísle časopisu IT Systems.

Zveme Vás na náš stánek na MSV Nitra

21.5.2019 · Aktuality

Chcete poznat, v čem je QI v rámci strojírenské výroby jedinečné? O zkušenosti se s Vámi podělíme na veletrhu MSV Nitra v pavilonu F, stánku 22, a to 21.–24. 5. 2019. Akce se koná v areálu Agrokomplex.

Setkali jsme se s našimi zákazníky z oboru vodárenství

15.5.2019 · Aktuality

Představení novinek i vizí, ale také prostor k diskuzi nabídlo dubnové setkání zástupců vodárenských společností, které využívají QI. Informační seminář QI VODA 2019 proběhl v příjemném prostředí Hotelu Kurdějov na Břeclavsku. V rámci setkání zbyl čas nejen na práci – během volné odpolední části si hosté prohlédli přilehlé vinice nebo relaxovali ve wellness.

Zúčastnili jsme se Brněnského půlmaratonu

18.4.2019 · Aktuality

Hned dva týmy za naši společnost letos vyběhly na Brněnském půlmaratonu. Sice jsme plánovali, že obhájíme předešlé úspěchy a postavíme se na stupeň vítězů, soupeři ale byli v mimořádné kondici. I tak jsme si nevedli špatně.