Utužovali jsme kolektiv v Prostějově

6.3.2019 · Aktuality

Nové informace a cenné podněty zazněly na interním workshopu naší společnosti. Minulý týden se totiž v Prostějově sešel celý QI tým, aby si shrnul nejdůležitější aktivity loňského roku a seznámil se s vizemi managementu. Ztuhlá záda po sezení jsme rozhýbali na bowlingovém turnaji. Ovacemi jsme pak při předávání cen nejlepším družstvům i hráčům rozhodně nešetřili. 

QI tým daroval krev

19.2.2019 · Aktuality

Minulý týden jsme si zpříjemnili dobrým skutkem. Čtyři kolegové z QI týmu darovali krev nebo její složky na Transfuzním a tkáňovém oddělení Fakultní nemocnice Brno. Celkově jsme odevzdali téměř 2 litry této životodárné tekutiny a 905 gramů plazmy. 

Ocenili jsme naše nejúspěšnější partnery

29.1.2019 · Aktuality

Na lednovém workshopu jsme stejně jako každý rok vyhlásili a ocenili naše nejúspěšnější partnery. Ti nejaktivnější získali status Gold, nebo Silver partner. Zlaté mety dosáhly společnosti Melzer, EXAS, M.I.S.S. a slovenští JR Group. O stříbrnou pozici se dělí Adaptica, PC HELP, OR-NEXT a slovenští Compeko Brezno. Všem Gold i Silver partnerům upřímně gratulujeme! 

Tomáš Smutný je novým generálním ředitelem

17.1.2019 · Aktuality

Se začátkem letošního roku se naším generálním ředitelem stává Tomáš Smutný. Nahrazuje tak zakladatele společnosti Jiřího Melzera.

Připravili jsme vánoční dárek pro bystrcké seniory

20.12.2018 · Aktuality

Vánoce jsou časem, kdy by měl každý člověk cítit, že není na světě sám. Proto jsme obdarovali Domov pro seniory Foltýnova, který sídlí v naší blízkosti. Konkrétně se jednalo o koncert, který se uskutečnil 18. 12. přímo v domově. Zazněla krásná folková hudba skupiny Cesta. Vánoční chvíle u cukroví provázelo společné zpívání koled.