Druhý ročník Triatlonové čtyřiačtyřicítky je za námi

13.5.2024 · Aktuality

Byli prostě skvělí! Díky našim závodníkům Tomáš Smutný, Petr Hroník, Jan Hofman a Marek Plaček, kteří úspěšně absolvovali druhý ročník Triatlonové čtyřiačtyřicítky v Pozďatíně. Nejen, že si dali pořádně do těla, ale startovným podpořili tábor pro děti s cukrovkou, který se bude konat na stejném místě.

Úspěch na půlmaratonu

25.4.2024 · Aktuality

21,1 km za 1 hodinu a 27 minut! To je skvělý výsledek našeho ekonomického ředitele Petra Hroníka na hlavním závodu CRAFT Brněnský půlmaraton | desítka | pětka, kde tradičně startuje ta největší konkurence.

QI v médiích: o kyberbezpečnosti v ICT Revue

19.4.2024 · Aktuality

Dubnové vydání magazínu ICT Revue, které vychází v rámci Hospodářských novin, je věnováno ERP a kyberbezpečnosti. V tematické anketě odpovídal náš generální ředitel Tomáš Smutný.

Podporujeme mladé fotbalisty

11.4.2024 · Aktuality

Ani letos jsme nezapomněli na finanční příspěvek pro brněnskou More Football Academy, která se zaměřuje na práci s dětmi a mládeží pomocí fotbalu a dalších sportovních aktivit.

Dobroden: na pěvecké soutěži s nevidomými

22.3.2024 · Aktuality

Do Centra sociálních služeb pro osoby se zrakovým postižením v Brně-Chrlicích se vracíme rádi a s očekáváním setkání se známými tvářemi. Při takzvaných Dobrodnech jsme s místními v rámci pracovní doby poseděli u táboráku nebo vyráběli vánoční ozdoby a nyní (nejen) organizačně podpořili oblíbenou pěveckou soutěž Chrlický slavík, kterou každoročně pro nevidomé chystá personál.