Informační systém QI popáté uspěl v prestižní soutěži

29. 11. 2019 · Tiskové zprávy

Informační systém QI, který vyvíjí QI GROUP, a. s., se popáté zapojil do soutěže o nejlepší případovou studii roku, pořádanou magazínem CIO Business World, a opět uspěl. Řešení, které implementoval Melzer, spol. s r. o., získalo Cenu za finanční efektivitu.

Hodnocení se pravidelně ujímá odborná porota složená z profesionálů oborových sdružení ICT Unie a CACIO, zkušených akademiků z technologických fakult a také ICT manažerů. 

Oceněná případová studie s názvem QI: vstup do nové éry byla realizována u Strojírenského zkušebního ústavu, s. p., a objasňuje, jak dochází ke každoroční úspoře 1 000 000 Kč. „Ocenění za finanční přínos projektu odráží kvalitně navržené řešení, které se ve výsledku podařilo přenést do fungujícího celku. Jednalo se o velmi náročnou více než roční implementaci, jež pro společnost Melzer znamenala vstup do nového oboru. Mé poděkování míří zejména k lidem ve Strojírenském zkušebním ústavu, kteří dokázali utvořit společně s našimi odborníky špičkový tým, který táhl za jeden provaz. Na pomyslném stupni vítězů tak stojíme společně,“ říká Jiří Doležel, ředitel společnosti Melzer.

Ve stejné soutěži zvítězil Melzer v roce 2017, zároveň uspěl i v letech 2014 a 2013. V roce 2018 byli oceněni partneři M.I.S.S., spol. s r. o., a JRM Slovakia, s. r. o.

Strojírenský zkušební ústav nabízí služby v oblastech spjatých s uváděním výrobků na evropský i celosvětový trh. Výrobcům, dovozcům i exportérům umožňuje v souladu s normami posoudit rozhodující technické parametry produktů, zajišťuje certifikace, odborný dohled i inspekce.

Informační systém QI je na trhu od roku 2000, od té doby ho prověřilo více než 1 200 firem.


Stáhnout tiskovou zprávu (DOC) >>