Oddělení supportu tě potřebuje

Žádná změna nebo oprava QI by nemohla být realizována bez oddělení podpory. Práce tady je opravdu různorodá: Technical Support Consultant má na starosti přidělené moduly a zodpovídá za jejich funkčnost. Je tak specialistou na daný úsek – v případě, že se jedná o rozsáhlejší oblast, dělí se o ni s dalším kolegou.

Zaměstnanec podpory je k dispozici našim partnerům a zákazníkům, kterým poskytuje konzultace ohledně fungování svých úseků v QI. Když je potřeba, školí přidělené moduly nebo je prezentuje na nejrůznějších akcích. Šéfem je tu Jan Hofman – potřeby svého oddělení dokonale zná: na pozici konzultanta pracoval 8 let.

Aktuálně volné moduly odpovídají vypsaným pozicím.

Stejně jako v celé společnosti panuje i na oddělení supportu atmosféra, která se dá bez nadsázky popsat jak rodinná. A není divu: QI GROUP totiž také jako rodinná firma vzniknul. Společnost založili dva bratři, navíc někteří ze zaměstnanců jsou s QI GROUPem svázáni doslova od začátku. Rodinná atmosféra a způsob řízení přetrvaly i nyní, kdy žezlo generálního ředitele přebral od zakladatele Jiřího Melzera Tomáš Smutný, který je s QI srostlý již od roku 2005. I proto u nás můžeš očekávat prostředí bez korporátních nešvarů a trvale stabilní zázemí ryze české společnosti.

Zjistit více o firmě a jejích hodnotách

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Co nabízíme:

Dovolená / 25
MultiSport / Flexi Pass
Hrazená angličtina
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Sick days / 3
Stravenky
Věrnostní program
Flexibilní prac. doba
Přátelská atmosféra
Stabilní česká firma

Kde a kdy:

  • V Brně (Páteřní 7), v Prostějově (Kostelecká 4178/21)
  • Nástup dle dohody

Chceš se k nám přidat?

Pošli nám svůj životopis na job@qi.cz, nebo se informuj na telefonním čísle +420 775 970 700.

NEJSOU NABÍZENÉ POZICE TO, CO HLEDÁŠ?

Nevadí, ozvi se i tak. Šikovní lidé se u nás neztratí!

Společnost QI GROUP a. s., se sídlem Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3220, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu či další informace v CV uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Osobní údaje budou společností QI GROUP a. s. zpracovávány do doby výběru uchazeče a dále po dobu, kterou společnosti QI GROUP a. s. stanoví jednotlivé právní předpisy zpracovávat osobní údaje.

Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

– požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
– požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
– vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
– požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
– v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.


Co říkají tví budoucí kolegové?

„Dokud jsem nepřišel do QI GROUPu, nikdy bych nevěřil, jak skvělý kolektiv na pracovišti může být. Do práce nechodím nerad a její náplň je naprosto vyhovující – mé oblasti jsou ekonomika a Business Intelligence – takže značka ideál.“
„Byla mi umožněna práce z domova, abych nemusela celý den trávit cestováním za prací. To je pro mě nepřekonatelnou výhodou. Oceňuji taktéž to, že mě různorodá náplň práce neuvádí do stereotypu.“

… I PROTO SE JIM U NÁS LÍBÍ!