Oddělení supportu tě potřebuje

Má to smysl

QI denně používají desetitisíce uživatelů ve stovkách firem z nejrůznějších oborů. Tvé schopnosti pomohou těmto lidem pracovat ještě efektivněji.

Co o QI říkají jeho uživatelé?

Firemní kultura, která tě bude bavit

Jsme zavedená úspěšná společnost, přitom jsme si zachovali přátelskou rodinnou atmosféru. Klademe důraz na spolupráci v týmu a respektujeme osobní potřeby každého člena.

Zjistit více o firmě a jejích hodnotách

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Co nabízíme:

Dovolená / 25
MultiSport / Flexi Pass
Hrazená angličtina
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Sick days / 3
Příspěvek na stravování
Věrnostní program
Flexibilní prac. doba
Přátelská atmosféra
Stabilní česká firma

Co říkají tví budoucí kolegové?

„Dokud jsem nepřišel do QI GROUPu, nikdy bych nevěřil, jak skvělý kolektiv na pracovišti může být. Do práce nechodím nerad a její náplň je naprosto vyhovující – mé oblasti jsou ekonomika a Business Intelligence – takže značka ideál.“
„Byla mi umožněna práce z domova, abych nemusela celý den trávit cestováním za prací. To je pro mě nepřekonatelnou výhodou. Oceňuji taktéž to, že mě různorodá náplň práce neuvádí do stereotypu.“

Chceš se k nám přidat?

  NEJSOU NABÍZENÉ POZICE TO, CO HLEDÁŠ?

  Nevadí, ozvi se i tak. Šikovní lidé se u nás neztratí!

  Pošli nám svůj životopis na job@qi.cz, nebo se informuj na telefonním čísle +420 775 970 700.

  Společnost QI GROUP a. s., se sídlem Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3220, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu či další informace v CV uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

  Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Osobní údaje budou společností QI GROUP a. s. zpracovávány do doby výběru uchazeče a dále po dobu, kterou společnosti QI GROUP a. s. stanoví jednotlivé právní předpisy zpracovávat osobní údaje.

  Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  – požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  – požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  – vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  – požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
  – v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.