Oddělení marketingu tě potřebuje

Má to smysl

QI denně používají desetitisíce uživatelů ve stovkách firem z nejrůznějších oborů. Tvé schopnosti pomohou těmto lidem pracovat ještě efektivněji.

Co o QI říkají jeho uživatelé?

Firemní kultura, která tě bude bavit

Jsme zavedená úspěšná společnost, přitom jsme si zachovali přátelskou rodinnou atmosféru. Klademe důraz na spolupráci v týmu a respektujeme osobní potřeby každého člena.

Zjistit více o firmě a jejích hodnotách

Aktuálně obsazujeme tyto pozice:

Co nabízíme:

Dovolená / 25
MultiSport / Flexi Pass
Hrazená angličtina
Notebook
Občerstvení na pracovišti
Sick days / 3
Příspěvek na stravování
Věrnostní program
Flexibilní prac. doba
Přátelská atmosféra
Stabilní česká firma

Kde a kdy:

 • V Prostějově (Kostelecká 4178/21), v Brně (Páteřní 7)
 • Nástup dle dohody

Co říkají tví budoucí kolegové?

„Dokud jsem nepřišel do QI GROUPu, nikdy bych nevěřil, jak skvělý kolektiv na pracovišti může být. Do práce nechodím nerad a její náplň je naprosto vyhovující – mé oblasti jsou ekonomika a Business Intelligence – takže značka ideál.“
„Byla mi umožněna práce z domova, abych nemusela celý den trávit cestováním za prací. To je pro mě nepřekonatelnou výhodou. Oceňuji taktéž to, že mě různorodá náplň práce neuvádí do stereotypu.“

Chceš se k nám přidat?

  NEJSOU NABÍZENÉ POZICE TO, CO HLEDÁŠ?

  Nevadí, ozvi se i tak. Šikovní lidé se u nás neztratí!

  Pošli nám svůj životopis na job@qi.cz, nebo se informuj na telefonním čísle +420 775 970 700.

  Společnost QI GROUP a. s., se sídlem Páteřní 1216/7, Brno, 635 00, IČ 255 90 481, společnost je zapsaná u Krajského soudu v Brně, oddíl B, vložka 3220, ve smyslu zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, zpracovává po zaslání vašeho životopisu vaše osobní údaje (jméno, příjmení, adresu, telefonní číslo, emailovou adresu, podobiznu či další informace v CV uvedené), a to za účelem výběru uchazeče o vypsanou pracovní pozici a jeho případného kontaktování.

  Takové zpracování umožňuje ust. § 5 odst. 2 písm. b) zákona o ochraně o osobních údajů. Osobní údaje budou společností QI GROUP a. s. zpracovávány do doby výběru uchazeče a dále po dobu, kterou společnosti QI GROUP a. s. stanoví jednotlivé právní předpisy zpracovávat osobní údaje.

  Vezměte, prosíme, na vědomí, že podle zákona o ochraně osobních údajů máte právo:

  – požadovat po nás informaci, jaké vaše osobní údaje zpracováváme,
  – požadovat po nás vysvětlení ohledně zpracování osobních údajů,
  – vyžádat si u nás přístup k těmto údajům a tyto nechat aktualizovat nebo opravit,
  – požadovat po nás výmaz těchto osobních údajů – pokud se nejedná o osobní údaje, které jsme povinni nebo oprávněni dále zpracovávat dle příslušných právních předpisů,
  – v případě pochybností o dodržování povinností souvisejících se zpracováním osobních údajů obrátit se na nás nebo na Úřad pro ochranu osobních údajů.