Informační systém pro obor

Zkušebnictví

Zabýváte se zkušebnictvím, inspekcemi a certifikacemi? Speciální oborové řešení QI přináší podporu procesů pro TIC sektor (Testing – Inspection – Certification). Mimo jiné pomůže s evidencí zakázek, norem i evropských směrnic a poskytováním odborných služeb. Implementací QI získáte komplexní informační systém, který dokáže integrovat a propojit všechna firemní data.

Řešení usnadňuje administrativu při poskytování oprávnění (například akreditace a autorizace), také automaticky upozorňuje na nutnost jejich obnovy ve vztahu k danému segmentu trhu. V QI lze sledovat platnost kompetencí, a to s ohledem na jejich zařazení k jednotlivým službám. Ty mohou být evidované v katalogu, na který napojíte veškeré zakázky. Pokud dojde k aktualizaci legislativy, jednoduše dohledáte, kde jsou předpisy, kterých se změna týká, použity. Přímo v systému snadno vytvoříte certifikáty, zkušební protokoly i další dokumenty.


Doporučené

moduly

CRM a marketing

Získáte perfektní přehled o veškerých obchodních aktivitách a historii komunikace se zákazníky.

Projekty

Modul přináší komplexní přehled o zakázkách. Bezpečně uřídíte změny v organizaci: pokud se cokoliv změní, několika jednoduchými úkony přenesete tyto informace do všech již rozpracovaných i existujících dokumentů.

Servis a údržba

Plánovat, sledovat a vyhodnocovat údržbu veškerého zařízení i prostorů je s tímto modulem hračka.

Procesy a workflow

Ať jde o schvalování faktur či cestovních příkazů – procesy vždy nastavíte přesně podle svých požadavků.

DMS

DMS

Přinese ucelenou správu veškerých certifikátů a další řízené dokumentace.

Finance

Modul přispěje ke snadnějšímu vytvoření a zpracování pohledávek, závazků, zápočtů, vydaných a přijatých faktur, výpisů pro banky, dobropisů i dalších dokladů. Zároveň přináší přehledy o financování podniku.

Mzdy

Celou mzdovou agendu napojí na chod podniku: podklady čerpá přímo z docházky zaměstnanců.

Personalistika a docházka

Zajistí přehled o nákladech na výběrová řízení, vzdělávací akce a ostatní položky spjaté s personální agendou, kterou kompletně pokryje.

Majetek

Maximálně automatizuje evidenci majetku. Vždy se přizpůsobí aktuální legislativě.

Business Intelligence

Dává firemní čísla do souvislostí: zajistí vysokou úroveň dat a informačně pokryje i propojí celou společnost. Lze porovnávat různá období, vyhodnocovat stav k určitému termínu nebo určovat trendy.


Vhodní

partneři

Melzer, spol. s r.o.

Brno, Prostějov

www.melzer.cz


Reference

A případové studieVybíráte nový informační systém?

Stáhněte si produktový leták nebo pošlete nezávaznou poptávku.

Stáhnout leták Kontaktovat