Nové komponenty a moduly stránek

Modul

Projekty

 1. Skutečně řídíte projekty efektivně?
 2. Daří se Vám dosáhnout jejich cílů?
 3. Máte přehled o každé položce projektového rozpočtu?

Klíčem k úspěchu jakékoliv společnosti je podrobné plánování a přesné řízení všech projektů. Velmi důležitá je kvalitní opora, která jejich přípravu a plnění usnadňuje tím, že ohlídá podstatné. Přesně to Vám poskytne informační systém QI se svým modulem Projekty. Zvládne akci průběžně vyhodnocovat, sestaví a ohlídá její rozpočet, vyčíslí cash flow nebo sleduje využití strojů či vytížení zaměstnanců.

Každá naše zakázka je specifická nejen svým rozsahem, ale také z hlediska přístupu zákazníka a jeho požadavků. Každá má také jiný časový i finanční průběh. QI nám umožňuje individuálně zastřešit každý projekt, zároveň ale můžeme všechny řídit jako celek v rámci stanovených procesů. Starý systém toto nezvládal.

Igor Zahrádka
Generální ředitel společnosti B:TECH


Proč si modul pořídit

 • Usnadňuje plnit cíle Vašeho projektu – získáte přehled o všech rozpočtových položkách a projektových úkolech. Také pomůže sestavit detailní časový harmonogram celé akce.
 • Sestavuje a kontroluje víceúrovňový rozpočet projektu.
 • Upozorňuje na případné kolize: hlídá jak kapacity firemních zařízení, tak vytíženost lidských zdrojů – tím zamezuje překrývání operací a optimalizuje práci.
 • Zajišťuje informovaný projektový tým.
 • Pomáhá s propagací projektu nebo konečného produktu a přípravou školení. 
 • Stejně jako celé QI má jednoduché ovládání. Projekty doporučujeme propojit s modulem Procesy a workflow i CRM a marketing.

Komu se Projekty hodí?

Modul dobře poslouží všem, kteří se na konkrétním projektu podílejí: vyšší management získá detailní přehled o celé akci nebo jejích jednotlivých částech, díky tomu může projekt efektivně řídit. Projektový manažer ocení komplexní náhled na projekt ve dvou různých formách: strukturovaném diagramu a Ganttově grafu – může tak informace vyhodnocovat i archivovat. K účastníkům projektu se přímou cestou dostanou správné pokyny, například pomocí organizačního kalendáře. 


Jak Projekty pomáhají?Potřebujete

Poradit?


  Tento formulář je chráněn službou reCAPTCHA od Google.
  Zásady ochrany osobních údajů | Podmínky služby