Velkoobchod
Ceny, odběratelé, koloběh zboží – velkoobchod je neustále v pohybu. Kdo ztratí kontrolu, ztratí i přehled. QI pomáhá držet tempo a směr: propojuje objednávky, sklady i dopravu do jednoho řízeného toku, kde má každá položka své místo a žádná zásilka se neztratí.
Hlavní výzvy oboru
Ve velkoobchodu jsou sklady srdcem firmy. S nahodilým ukládáním zboží a evidencí vedenou v různých sešitech ale brzy ztratí pulz. QI problémům předchází díky vlastnímu WMS. Veškeré pohyby – od příjmu, umístění na pozici po expedici – čtečka okamžitě zaznamená a přenese do systému. Vše běží on-line, proto má aktuální informace každý zaměstnanec. Z dat pak QI vyhodnocuje obrátkovost a umožňuje optimalizovat skladové zásoby.
Sklady a WMS
Prodej a nákup
Doprava
QI Shop
SMERO, spol. s r.o.
Velkoobchod s kancelářskými potřebami SMERO, spol. s r.o. roste, aniž by musel navyšovat počet zaměstnanců. Díky QI odbaví o 1/3 více objednávek se stávajícím týmem. Zároveň má perfektní přehled o pohybu i umístění zboží.
Úspěšně jsme prošli stovkami výběrových řízení. Podívejte se na materiály pro to vaše.
Podklady pro výběrové řízenísystému QI
každý den
na trhu
po celém Česku a Slovensku
Výhody systému QI
Komplexní
Komplexní
Umí toho hodně. Přes 30 modulů pokryje všechny agendy, které běží ve vaší firmě. Zvládne toho ale víc než běžné ERP – třeba APS, BI či konfigurátor výroby.
Elastické
Elastické
Zcela se přizpůsobí. Když firma roste, roste s ní. Rozsah funkcionalit a licencí včetně ceny se odvíjí od velikosti řešení.
Flexibilní
Flexibilní
Každý proces doladíme podle vašich potřeb. A pokud něco náhodou chybí, vytvoříme úplně novou aplikaci.
Multioborové
Multioborové
Neztratí se v žádném odvětví. Specializované funkce využijí třeba výrobní i obchodní firmy, potravináři, vodárny, nemocnice nebo poskytovatelé služeb.
Spolehlivé
Spolehlivé
Na trhu je od roku 2000. Kombinaci našeho know-how a moderní technologie prověřilo už více než 1 500 českých a slovenských firem.