Poznejte svoje QI

8.1.2015 · Tiskové zprávy

Být v informačním systému QI jako ryba ve vodě umožní i letos svým partnerům a zákazníkům společnost DC Concept – na první polovinu tohoto roku pro ně totiž připravila jednatřicet školení a nyní zveřejnila jejich termíny.

Vše odstartuje třídenním vzdělávacím blokem Základní školení o informačním systému QI. Zařazeny jsou také kurzy Správa prostor, Procesy a workflow, Organizace a řízení nebo Finance v QI. Pro ty, kteří již s QI zkušenosti mají, jsou vypsána školení Pokročilá správa v QI nebo Mzdy v QI pro pokročilé. Další vzdělávací akce se týkají například účetnictví, skladování, cenotvorby či dopravy a spedice. Kurzy mají rozsah od jednoho do čtyř dnů. V průběhu roku DC Concept podle podnětů klientů připraví nejen další školení, ale také webové semináře.

DC Concept garantuje odborný výklad s praktickými ukázkami a možnostmi si vše na místě ověřit v praxi. Všechny kurzy vede tým odborníků ze sekce technické podpory DC Conceptu: Jana Martinková má pod palcem ekonomické moduly a uživatelské rozhraní, Jana Havránková je odbornice na prodej, sklady a nákup, vedoucí technické podpory Tomáš Smutný se specializuje na modul Mzdy, Jan Hofman je znalcem e-modulů i oblasti výroby a Tomáš Slezák se soustředí na vše kolem financí a podvojného účetnictví. Podrobný seznam všech kurzů najdete na www.qiakademie.cz.


Tisková zpráva ke stažení: PDF | DOCX