Podpořili jsme brněnský hospic

6.5.2020 · Aktuality

Pravidelně a s radostí se zapojujeme do různých akcí ve sféře společenské odpovědnosti – a v krizovém období to platí dvojnásob. Proto jsme se rozhodli přispět finančním darem brněnskému Hospici sv. Alžběty o. p. s., který poskytuje nevyléčitelně nemocným v závěru jejich života komplexní hospicovou péči.

„Velmi nás potěšilo, že QI GROUP nesmírně pružně i vstřícně zareagoval na současnou situaci a iniciativně nabídl finanční pomoc. V době, která není jednoduchá pro nikoho z nás a má dopad na ekonomiku mnoha firem i jedinců, nemyslel jen na své zabezpečení. Peněžní dary jsou velmi důležitou součástí našich finančních zdrojů, a zvláště nyní jsou pro zajištění provozu hospice a úspěšnou realizaci probíhajícího projektu rozsáhlé rekonstrukce a dostavby mimořádně cenné,“ říká fundraiserka Hospice sv. Alžběty Dana Zvonková.

Komplexní výčet služeb avizovaného zařízení je provozování „kamenného“ hospice i mobilní hospicové péče, ambulance paliativní péče, půjčovna pomůcek, terénní odlehčovací služba a odborné sociální poradenství. Pro kvalitní zajišťování předmětných služeb je k dispozici multidisciplinární tým zahrnující lékaře, zdravotní sestry, ošetřovatele, pečovatele, sociální pracovníky, duchovní, psychologa a rozsáhlý tým vyškolených dobrovolníků. Pokud byste se rozhodli pomoci i Vy, více informací najdete zde: http://www.hospicbrno.cz/dary/.