Olomoucké tvarůžky nyní nakoupíte v centru Brna

24.6.2015 · Inspirace

Náš zákazník A. W. spol. s r. o. potěšil brněnské milovníky Olomouckých tvarůžků. K podnikové prodejně v Lošticích na Šumpersku, kde tato společnost již skoro 140 let oblíbené sýry vyrábí, totiž nově přibyla i druhá přímo v centru Brna v Rašínově ulici. Gurmáni se mohou těšit nejen na Olomoucké tvarůžky v netradičních podobách, ale také na slané nitě, brynzu a kozí, ovčí nebo plísňové sýry z rodinných farem z tuzemska i zahraničí.Jako originální dárek může přijít vhod například čokosýr. Z nové prodejny máme radost i my – k oblíbeným tvarůžkům, při jejichž přípravě náš informační systém QI už sedm let asistuje, to máme z našeho sídla v Brně zase o kousek blíž.

QI v A. W. spol. s r. o. pomáhá například s obchodem a marketingem, ekonomikou, pokladním prodejem, ale i se samotnou výrobou, která je v mnoha ohledech specifická. Ve většině podniků produkty vznikají z celé řady surovin, ze kterých vyjde jeden nebo jen několik výrobků. V A. W. spol. s r. o. je to přesně naopak – z nemnoha surovin vzejde celá škála produktů. Společnost si zakládá i na tom, že se při výrobě tvarůžků vyhýbá geneticky modifikovaným surovinám, syřidlům, barvivům, aromatům a stabilizátorům. Do zákulisí přípravy Olomouckých tvarůžků můžete s QI nahlédnout v případové studii. Informační systém naimplementovala společnost Dingo, spol. s r. o.

 

 

Pro fanoušky je v Lošticích otevřeno také Muzeum Olomouckých tvarůžků. I zde se dostává ke slovu QI, které zajišťuje ovládání turniketů, chod pokladen a tvorbu vstupenek. Výstava návštěvníky provede celým koloběhem výroby od zpracování tvarohu, formování a koupání tvarůžků až po jejich balení. Součástí expozice je retro Sokolské kino Loštice, kde se promítají filmy o výrobě a historii tohoto známého produktu.

Qi_AW-Lostice-7307