Výrobce kol i strojírenských komponent. Představujeme naše nové zákazníky

24.11.2015 · Tiskové zprávy

Společnost KAISER DATA získala tři nové zákazníky. Informační systém QI tak usnadní výrobu světoznámých rámů na kola i strojírenských sestav, pomůže také s prodejem mražených potravin.

 Na podzim se pro QI rozhodla společnost Family Market (dříve Family Frost), která je tradičním dodavatelem mražených výrobků. Ve firmě aktuálně probíhá implementace informačního systému, v jejím závěru bude QI řídit veškeré ekonomické i personální operace, sklady, obchod a nákup.

Mezi uživatele QI se zařadila také společnost FESTKA, která se věnuje návrhu a výrobě unikátních jízdních kol a doplňků na míru. Jakmile KAISER DATA dokončí implementaci, bude výroba těchto designových kol řízena právě informačním systémem QI.

Úspěšný přechod do rutinního provozu má za sebou strojírenská společnost MechaTec. V tomto případě QI zajišťuje výrobu strojírenských dílů a sestav na bázi zpracování plechů, podporuje skladové hospodářství, prodej a nákup i ekonomické procesy.

KAISER DATA dlouhodobě úspěšně působí v partnerské síti společnosti DC Concept, která informační systém QI vyvíjí. Po patnácti letech na českém i slovenském trhu má QI více než 900 zákazníků, 14 000 uživatelů, 40 oborových řešení a 30 modulů. V roce 2005 DC Concept získal ocenění Firma roku, také byl zařazen jako jediná česká společnost do prestižního žebříčku informačních systémů TOP Vendors.


Tiskové zprávy ke stažení: PDF | DOCX