Společnost Mongu vstoupila do partnerské sítě DC Conceptu

22.2.2015 · Aktuality

Společnost Mongu vstoupila do partnerské sítě DC Conceptu

Naši partnerskou síť se snažíme systematicky rozšiřovat jak v České republice, tak na Slovensku. Aktuálně jsme pod svá křídla přibrali společnost Mongu s. r. o., která bude implementovat informačního systému QI ve firmách zabývajících se výrobou nebo obchodem.

O Mongu

Společnost má za sebou desítky ověřených úspěchů – převážně se jedná o implementace informačních systémů do výrobních a obchodních firem. Mongu se specializuje na technologii čárových kódů a sběr dat pomocí stacionárních i mobilních terminálů. Technologie se uplatňuje především ve výrobě a skladech. Zákazníkům nabízí kompletní řešení, tzn. od návrhu procesů, přes hardware, software a školení až po technickou podporu během běžného provozu.

Proč se stali partnery DC Concept

„Abychom mohli uspokojit požadavky zákazníků mající zájem o naše řešení, hledali jsme informační systém, který by umožňoval snadno napojit externí zařízení pro sběr dat a současně podporoval firemní procesy ve výrobě a ve skladech, ale i v ostatních oblastech řízení firmy. Tyto požadavky splnil informační systém QI. Navíc se nám na něm líbila vícevrstvá architektura a široké možnosti přizpůsobení uživateli, které považuji za výhodu proti konkurenčním systémům. Důležitý pro nás byl také vstřícný přístup společnosti DC Concept, ze kterého jsem od začátku měl pocit, že má o partnerství s námi zájem.“ Shrnul odborný konzultant a jednatel Mongu Mgr. Michal Mucha.