Společnost Melzer slavila se zákazníky

23. 6. 2017 · Aktuality

Příjemné zážitky, ale také užitečné informace si z červnového setkání v Hotelu Svratka na Vysočině přivezli zákazníci našeho partnera společnosti Melzer. Dvoudenní akce se zúčastnilo skoro 60 hostů z více než 30 společností.

Dopoledne se zákazníci formou prezentace a následné diskuse seznámili s novinkami v QI, jako jsou například nové možnosti modulu Business Intelligence. Poté klienti z oblasti výroby debatovali s odborníky na kulatém stole zaměřeném na APS (pokročilé plánování výroby). Ostatní relaxovali na nedalekém golfovém hřišti nebo u bazénu. Oficiální program prvního dne zakončila partnerská společnost T&CC, která se specializuje na personalistiku, se zábavnou talk show „Vyznáte se v lidech?“ V dobré náladě se v neformální zábavě pokračovalo i večer.

Společnost Melzer pořádá zákaznická setkání každoročně. Toto však mělo punc výjimečnosti. Letos na jaře je tomu totiž přesně 25 let, kdy Melzer vstoupil na trh s IT technologiemi. Tento úspěšný partner přivedl ke QI více než 200 zákazníků různého oborového zaměření, otevřel tři pobočky (Praha, Brno, Prostějov) a dvakrát zvítězil s případovými studiemi v celorepublikové soutěži.