QI získalo ocenění za finanční efektivitu

24.11.2021 · Aktuality

Soutěž Případová studie roku je prezentací úspěšných ICT projektů. QI se do ní letos zapojilo pošesté a opět uspělo – tentokrát na listopadovém vyhlášení získalo Cenu za finanční efektivitu. Řešení naimplementovala naše partnerská společnost M.I.S.S.

Hodnocení se pravidelně ujímá odborná porota složená z profesionálů oborových sdružení ICT Unie a CACIO, akademiků z technologických fakult a také ICT manažerů. Soutěž pořádá magazín CIO Business World.

Oceněná případová studie s názvem QI: přehled o výrobní realitě demonstruje přínosy řešení, které bylo nasazeno u ZV-Nástroje s. r. o. Především se jedná o snížení časové náročnosti při realizaci výroby. „Úspěch v této prestižní soutěži pro mě znamená potvrzení kvality práce našich partnerů, kteří implementují QI. Nejen z oceněné případové studie je patrné, jak se jeho nasazení propisuje do optimalizace chodu společností,“ říká náš generální ředitel Tomáš Smutný. Celou případovou studii si můžete přečíst zde.

ZV-Nástroje jsou nástrojářskou společností s více než 80letou tradicí. Zabývají se zakázkovou výrobou nástrojů, měřidel, přípravků, přesných strojních součástí i celých montážních skupin. Více než polovinu produkce dodávají na zahraniční trhy.

Náš obchodní ředitel Ondřej Antonín s Cenou za finanční efektivitu