QI opět uspělo v prestižní soutěži: tentokrát dvakrát

4.12.2018 · Aktuality

Již počtvrté jsme se s informačním systémem QI účastnili soutěže o nejlepší případovou studii roku pořádanou magazínem CIO Business World. Letos jsme přihlásili dva projekty a oba uspěly: řešení, za kterým stojí česká společnost M.I.S.S., získalo Cenu za uživatelský efekt. Implementace slovenského partnera JRM Slovakia přinesla Cenu za finanční efektivitu

Hodnocení se pravidelně ujímá odborná porota složená z profesionálů oborových sdružení ICT Unie a CACIO, zkušených akademiků z technologických fakult a také profesionálních ICT manažerů.

„Velmi mě těší, že jsme opět dokázali zopakovat naše úspěchy. Je to pro nás potvrzení dobře odvedené práce, prospívající hlavně našim zákazníkům, a také potvrzení kvality naší partnerské sítě, která QI implementuje, a to jak v české, tak i slovenské části našeho trhu. Oběma oceněným partnerům upřímně gratuluji,“ říká Pavel Neveselý, obchodní ředitel QI GROUP.

První uvedená oceněná případová studie s názvem Řízený sklad: cesta k úsporám popisuje řešení, díky němuž společnost Cyklomax, která je jedním z největších velkoobchodníků s velomateriálem v České republice, výrazně zefektivnila organizaci skladových procesů.

Nejvýznamnější finanční efekt letošního ročníku soutěže přinesla implementace u zákazníka daren & curtis. Tato přední slovenská reklamní agentura poskytuje full servisové marketingové a reklamní služby. Případová studie QI: stabilita i záruka kvality objasňuje, jak dochází ke každoroční úspoře 24 000 €.

Ve stejné soutěži zvítězila společnost Melzer v roce 2017, tento partner uspěl i v letech 2014 a 2013.