Jsme hlavními partnery Dne Země

24.3.2017 · Aktuality

Jaro jsme přivítali se vší parádou a podpořili ekologickou akci společnosti REC Group, která je naším dlouholetým zákazníkem. Smyslem oblíbeného Dne Země je nenásilně podpořit pozitivní vztah k životnímu prostředí.

Přispěla i naše partnerská společnost M.I.S.S., stali jsme se tak hlavními partnery celé akce.

Přijďte se podívat a užít si zajímavý program. Akce se koná 22. 4. od 11 do 18 hodin v nevšedním areálu recyklačního ekologického centra ve Starém Městě. Společnost Vám bude dělat světoznámý rybář Jakub Vágner, který si nachystal dvě přednášky a autogramiádu. Lákadlem je i koncert Marka Ztraceného. Pro děti bude připraveno nepřeberné množství rozmanitých atrakcí – motokáry, dětská vozítka, koloběžky, skákací hrady, lukostřelba nebo jízda vláčkem. Vyzkouší si také fyzikální pokusy s brněnským VIDA! science centrem. Kromě dobrot z jarmarku můžete ochutnat pravou domácí zabíjačku.

 

PLAKÁT DEN ZEMĚ 2017

V areálu si určitě nezapomeňte prohlédnout unikátní KOVOZOO. Kovový odpad v podobě téměř 200 propracovaných zvířecích těl již pět let okouzluje malé i velké návštěvníky. Na Dni Země přibude nový kousek – mrož.

 

slon Malaki