Informační systém QI opět uspěl v prestižní soutěži: tentokrát dvakrát

4.12.2018 · Tiskové zprávy

Již počtvrté se QI GROUP, a. s., se svým informačním systémem QI účastnil soutěže o nejlepší případovou studii roku pořádanou magazínem CIO Business World. Letos přihlásil dva projekty a oba uspěly: řešení, za kterým stojí česká společnost M.I.S.S., spol. s r. o., získalo Cenu za uživatelský efekt. Implementace slovenského partnera JRM Slovakia, s. r. o., přinesla Cenu za finanční efektivitu. Hodnocení se pravidelně ujímá odborná porota složená z profesionálů oborových sdružení ICT Unie a CACIO, zkušených akademiků z technologických fakult a také profesionálních ICT manažerů.

„Velmi mě těší, že jsme opět dokázali zopakovat naše úspěchy. Je to pro nás potvrzení dobře odvedené práce, prospívající hlavně našim zákazníkům, a také potvrzení kvality naší partnerské sítě, která QI implementuje, a to jak v české, tak i slovenské části našeho trhu. Oběma oceněným partnerům upřímně gratuluji,“ říká Pavel Neveselý, obchodní ředitel QI GROUP, která systém vyvíjí.

První uvedená oceněná případová studie s názvem Řízený sklad: cesta k úsporám popisuje řešení, díky němuž CYKLOMAX, spol. s. r. o., jeden z největších velkoobchodníků s velomateriálem v České republice, výrazně zefektivnil organizaci skladových procesů. Nejvýznamnější finanční efekt letošního ročníku soutěže přinesla implementace u zákazníka daren & curtis, s. r. o., Tato přední slovenská reklamní agentura poskytuje full servisové marketingové a reklamní služby. Případová studie QI: stabilita i záruka kvality objasňuje, jak dochází ke každoroční úspoře 24 000 €.

Ve stejné soutěži zvítězil Melzer, spol. s r. o., v roce 2017, tento partner uspěl i v letech 2014 a 2013.

Informační systém QI je na trhu od roku 2000, od té doby ho prověřilo více než 1 200 firem.


Stáhnout tiskovou zprávu (DOC) >>