O QI na partnerské weby


Komplexní informační systém, který prověřilo více než 1 200 firem

 • INFORMAČNÍ SYSTÉM QI je KOMPLEXNÍ

  Kromě běžných funkcionalit ERP obsahuje CRM, DMS, APS, BI, HRM, konfigurátor výroby, docházku, modelování procesů a řízení work-flow, projektové řízení, e-shop, mobilní aplikaci a další.

 • INFORMAČNÍ SYSTÉM QI je ELASTICKÝ

  Pokud vaše firma vyroste, není potřeba pořizovat nový systém, protože QI dokáže růst spolu s vaší firmou.

 • INFORMAČNÍ SYSTÉM QI je FLEXIBILNÍ

  Díky své modularitě a vestavěnému vývojovému nástroji se přizpůsobí potřebám každého zákazníka a navíc platíte jen to, co zrovna využíváte.

 • INFORMAČNÍ SYSTÉM QI je MOBILNÍ

  Modul QI mobile umožňuje přistupovat do QI z libovolného mobilního zařízení.

Moduly QI

Z našich 29 modulů sestavíte přesně takovou kombinaci funkčností, která efektivně podpoří Vaše podnikání i know-how.

Řízení firmy

QI nabízí veškeré nástroje podporující řízení organizace. Má zabudované projektové i procesní řízení, která uplatníte při všech činnostech od výroby přes obchod až po sledování kapacit zaměstnanců. Všechna data jsou propojena také s ekonomickou agendou, díky tomu je firmu možné vést z jediného počítače. Informace snadno vyhodnotíte pomocí nástroje Business Intelligence, lépe rozpoznáte rizikové faktory a rychleji zareagujete na nenadálé situace.

Obchod a CRM

Všechny informace související s obchodem a sklady máte po ruce na jednom místě. QI umožňuje tvořit dokumenty spojené s pohybem zboží nebo přenášet obsah z existujících dokladů do následujících (například z objednávky do faktury). Všechno lze vytvářet v různých dokladových řadách, měnách a jazycích. QI dále nabízí tvorby statistik, cen, slev a přirážek i zařazování partnerů do dealerských kategorií či tržních segmentů.

Výroba

Věnujete se strojírenství, potravinářství nebo elektrotechnice? QI je vhodné pro všechny společnosti se sériovou i zakázkovou výrobou. Součástí je nástroj pro pokročilé plánování výroby APS, který automaticky sestavuje různé typy plánů a výhledů. Vše zároveň vyhodnocuje. QI také podporuje metody MRP II, JIT nebo KANBAN.

Služby

QI je využíváno i v úzce specializovaných činnostech a oborech. Tyto moduly rozšiřují základní nástroje QI a vznikají na základě spolupráce se zákazníky.

Ekonomika

S těmito moduly uhlídáte i vyhodnotíte veškeré procesy a projekty související s finančními toky ve firmě. Zajišťují zpracování pohledávek, závazků, mezd i veškerých účetních dokladů nebo komunikaci s finančními institucemi. Také pomohou se správou majetku.

QI Platforma

Propojení za hranice QI zajišťují další specializované moduly. Díky nim můžete jednoduše komunikovat s úřady přes datovou schránku přímo ze systému, prostřednictvím formátů ISDOC i EDI se snadno spojíte s bankami, v neposlední řadě je modul napojený na SMS brány. Přistup do QI z chytrého zařízení zajišťuje mobilní aplikace QI Mobile.