Informační systém QIKomplexní informační a ERP systém,
který Vám ušijeme na míru


Řešení, které se skládá z 29 modulů, dokáže pokrýt všechny potřeby firem z nejrůznějších oborů. Pro QI je maličkost rozšířit rozsah funkcí, zároveň se dokáže zúžit a optimalizovat řídicí modely společnosti.


Hlavní přednosti QI

 • Specializovaná řešení pro desítky oborů

  Výroba, obchod nebo poskytování služeb – QI sedí desítkám různých oborů. Zrání tradičních olomouckých syrečků uřídí stejně dobře jako produkci kyseliny hyaluronové nebo výrobu autobusů.

 • Platíte jen za to, co používáte

  Z nabídky QI modulů si vyberete ty, které budete doopravdy potřebovat. Pokud se Vaše společnost rozvíjí, QI poroste s ní. Jednotlivé funkce můžete také ubírat.

 • 1000 implementací za 16 let

  QI pro Vás vyvíjíme od roku 2000. Prověřené know-how v kombinaci s moderní technologií přivedlo do naší partnerské sítě téměř 30 firem, které zajišťují implementaci a zákaznický servis.

 • Spolupracující partnerská síť

  QI není jen software, ale také záruka osobního přístupu ke všem klientům. Zákaznickou podporu zajišťujeme prostřednictvím naší partnerské sítě. Ta je celorepubliková, takže vždy najdete vhodného specialistu, který o Vás bude pečovat i po skončení implementace.

 • Slučuje všechny agendy do jednoho systému

  QI je komplexní: podpoří celou firmu. Využít můžete například e-shop, docházkový terminál, pokročilé plánování výroby (APS), Business Intelligence nebo projektové i procesní řízení. Všechna data tak máte po ruce v jednom systému, díky tomu je snadněji vyhodnotíte. Navíc ušetříte náklady za pořizování dalších softwarů.

Zjistit více informací na www.qi.cz