QI není jen software

13.10.2016 · Aktuality

QI jsou také stovky lidí z řad našich partnerů, kteří zajišťují jeho hladkou implementaci. Jsou to odborníci na slovo vzatí, kteří znají požadavky a podmínky nejrůznějších odvětví a dokáží se tak postarat o uživatele QI efektivněji a lépe, než bychom tomu byli schopni my sami.

Špatně nastavené procesy stojí firmy miliony ročně

10.10.2016 · QI v médiích

Na serveru iHNed.cz jsme zveřejnili rozhovor s obchodním ředitelem DC Concept, Martinem Bubeníčkem. V článku se mimo jiné dozvíte, jakým způsobem může informační systém ušetřit firmě peníze, jak lze přínosy měřit či s jakými problémy se při zavádění systému do firem setkáváme.

Rokospol vyrábí s QI

20.9.2016 · Aktuality

Firma Rokospol patří k nejrychleji rostoucím společnostem v České republice. Založena byla před 24 lety, kdy začínala jako velkoobchodní prodejce nátěrových hmot a stavební chemie. Posléze začala s výrobním programem zaměřeným na produkci barev a laků pro průmysl, to vše doplnila maloobchodním prodejem. S chodem a řízením Rokospolu nyní pomáhá QI.

QI tým závodil na Plumlovské přehradě

12.9.2016 · Aktuality

O tom, že tvoříme sehraný tým i ve chvílích volna, jsme se přesvědčili minulý víkend na akci Plumlovský DRAK

QI Shop aneb propojení e-shopu s informačním systémem

26.8.2016 · Inspirace

Pro každou firmu jsou klíčové ekonomické informace. Bez nich není možné společnost řídit. Pokud jde o byznys na internetu, platí to dvojnásob. Úzké propojení elektronického obchodu s podnikovým informačním systémem může firmě uspořit mnoho času i peněz.