QI Shop aneb propojení e-shopu s informačním systémem

26.8.2016 · Inspirace

Pro každou firmu jsou klíčové ekonomické informace. Bez nich není možné společnost řídit. Pokud jde o byznys na internetu, platí to dvojnásob. Úzké propojení elektronického obchodu s podnikovým informačním systémem může firmě uspořit mnoho času i peněz.

„Do práce chodím stále rád,“ říká po 20 letech majitel úspěšné firmy

18.8.2016 · Inspirace

Když se firmě daří, obvykle to poznají její zaměstnanci, v případě společnosti CECHO – BOHUMIL CEMPÍREK s. r. o. má z jejího úspěchu užitek celá obec. V Polničce, kde firma sídlí i vyrábí, totiž aktivně uplatňuje přístup společenské odpovědnosti.

Na workshopech jsme prezentovali QI novinky

1.6.2016 · Aktuality

Stalo se již tradicí, že se s našimi kolegy z partnerské sítě setkáváme na pravidelných workshopech. Minulý týden jsme připravili dva – 45. implementační a 33. obchodní. Na obou akcích se v malebném Kurdějově na Břeclavsku setkalo více než 100 účastníků jak ze Slovenské, tak České republiky.

ERP pro výrobu – stejně a zároveň tisíckrát jinak

27.5.2016 · Inspirace

Pokrok zastavit nelze, přesto není možné doufat, že stroje budou donekonečna rychlejší a výkonnější. Výrobní firmy tedy musí volit jinou cestu – pro dosažení vynikajících výsledků na trhu by měly plně využívat svůj potenciál. Tento záměr ideálně podpoří stále častěji využívané ERP systémy. Jaké jsou možnosti moderních IT technologií napříč celým výrobním spektrem?

Ohlédnutí za FOR INFOSYS

23.5.2016 · Aktuality

Jak v praxi vypadá, když prověření specialisté dají dohromady své know-how? V našem případě se o tom mohlo přesvědčit skoro 14 000 návštěvníků FOR INFOSYS, veletrhu zaměřeného na průmyslový software.