QI vyrobí autobusy pro bulharský Sliven

6.10.2017 · Aktuality

21 autobusů a dalších 6 větších vozů z České republiky se začlení do integrované městské dopravy ve Slivenu. Náš zákazník společnost SOR totiž uspěl v tendru a získal svou dosud největší zakázku v rámci Bulharska.

Horolezci z QI týmu překonali dvě šestitisícovky

4.9.2017 · Inspirace

Někdo tráví dovolenou u moře, kolegové z našeho QI týmu zvolili dobrodružnější variantu. Vypravili se na horolezeckou výpravu do Jižní Ameriky. Úkol zněl jasně: vystoupit na nejvyšší horu Peru Huascarán (6 768 m).

Společnost Melzer slavila se zákazníky

23.6.2017 · Aktuality

Příjemné zážitky, ale také užitečné informace si z červnového setkání v Hotelu Svratka na Vysočině přivezli zákazníci našeho partnera společnosti Melzer.

Letadla vyráběná QI dobyla americký trh

9.6.2017 · Aktuality

Náš zákazník společnost Czech Sport Aircraft uvedla na trh již 600. letadlo. Odběratelem tohoto jubilejního kusu je americká společnost Cruiser Aircraft Inc. se sídlem ve státě Florida. Gratulujeme! Více informací najdete v článku Novinek.cz.    

Brněnský půlmaraton: jsme vítězi!

11.5.2017 · Aktuality

Rovnou dva týmy za naši společnost letos vyběhly na Brněnském půlmaratonu. Původně chtěly navázat na loňský úspěch, ten se jim ale rovnou podařilo překonat. Mezi více než 20 startujícími skupinami obsadily pozice favoritů a získaly první a čtvrté místo.