Rokospol vyrábí s QI

20.9.2016 · Aktuality

Firma Rokospol patří k nejrychleji rostoucím společnostem v České republice. Založena byla před 24 lety, kdy začínala jako velkoobchodní prodejce nátěrových hmot a stavební chemie. Posléze začala s výrobním programem zaměřeným na produkci barev a laků pro průmysl, to vše doplnila maloobchodním prodejem. S chodem a řízením Rokospolu nyní pomáhá QI.

QI tým závodil na Plumlovské přehradě

12.9.2016 · Aktuality

O tom, že tvoříme sehraný tým i ve chvílích volna, jsme se přesvědčili minulý víkend na akci Plumlovský DRAK

QI Shop aneb propojení e-shopu s informačním systémem

26.8.2016 · Inspirace

Pro každou firmu jsou klíčové ekonomické informace. Bez nich není možné společnost řídit. Pokud jde o byznys na internetu, platí to dvojnásob. Úzké propojení elektronického obchodu s podnikovým informačním systémem může firmě uspořit mnoho času i peněz.

„Do práce chodím stále rád,“ říká po 20 letech majitel úspěšné firmy

18.8.2016 · Inspirace

Když se firmě daří, obvykle to poznají její zaměstnanci, v případě společnosti CECHO – BOHUMIL CEMPÍREK s. r. o. má z jejího úspěchu užitek celá obec. V Polničce, kde firma sídlí i vyrábí, totiž aktivně uplatňuje přístup společenské odpovědnosti.

Na workshopech jsme prezentovali QI novinky

1.6.2016 · Aktuality

Stalo se již tradicí, že se s našimi kolegy z partnerské sítě setkáváme na pravidelných workshopech. Minulý týden jsme připravili dva – 45. implementační a 33. obchodní. Na obou akcích se v malebném Kurdějově na Břeclavsku setkalo více než 100 účastníků jak ze Slovenské, tak České republiky.