Stříbrným partnerem Microsoftu budeme i v roce 2017

2.12.2016 · Aktuality

I v příštím roce zůstáváme stříbrnými partnery společnosti Microsoft. Díky tomu můžeme nadále prodávat uživatelům QI licence SQL serverů za zvýhodněné ceny.

Stali jsme se majoritním vlastníkem BM Servisu

24.11.2016 · Aktuality

Na začátku listopadu došlo ke kapitálovému vstupu DC Conceptu do společnosti BM Servis. Cílem je propojit vývojové týmy a know-how obou společností za účelem urychlení vývoje nové generace systému QI.

QI není jen software

13.10.2016 · Aktuality

QI jsou také stovky lidí z řad našich partnerů, kteří zajišťují jeho hladkou implementaci. Jsou to odborníci na slovo vzatí, kteří znají požadavky a podmínky nejrůznějších odvětví a dokáží se tak postarat o uživatele QI efektivněji a lépe, než bychom tomu byli schopni my sami.

Špatně nastavené procesy stojí firmy miliony ročně

10.10.2016 · QI v médiích

Na serveru iHNed.cz jsme zveřejnili rozhovor s obchodním ředitelem DC Concept, Martinem Bubeníčkem. V článku se mimo jiné dozvíte, jakým způsobem může informační systém ušetřit firmě peníze, jak lze přínosy měřit či s jakými problémy se při zavádění systému do firem setkáváme.

Rokospol vyrábí s QI

20.9.2016 · Aktuality

Firma Rokospol patří k nejrychleji rostoucím společnostem v České republice. Založena byla před 24 lety, kdy začínala jako velkoobchodní prodejce nátěrových hmot a stavební chemie. Posléze začala s výrobním programem zaměřeným na produkci barev a laků pro průmysl, to vše doplnila maloobchodním prodejem. S chodem a řízením Rokospolu nyní pomáhá QI.